Stand up na morzu - Rafał Rutkowski Stena Line Gdynia Sprawdź!
stat

Stand up na morzu - Rafał Rutkowski

Występy gwiazd polskiego stand-upu na morzu! Wybierz się w dwudniowy rejs po Bałtyku, w czasie którego odpoczniesz i weźmiesz udział w unikalnym butikowym występie znanego komika. Należy Ci się dużo śmiechu i dużo relaksu!

Stand up na morzu
Już 17.04.2021 zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Stand-Up na Morzu. Tym razem wystąpi Rafał Rutkowski! To jeden z najbardziej rozpoznawalnych komików w Polsce, a przy tym nagradzany aktor. Regularnie występuje w klubach w całej Polsce oraz na galach stand-up comedy. Jego niesamowity dystans do siebie, świetny kontakt z publicznością, talent i poczucie humoru oraz znakomity warsztat aktorski dają widzom niezapomniane wrażenia i dużo rozrywki. W swoim nowym programie opowiada o polskim show-biznesie, swojej karierze, ale też o rzeczach codziennych, zapewniając dużo śmiechu ludziom z doświadczeniem życiowym, którzy odnajdą swoje przeżycia w przerysowanej formie.

W cenie od 229 zł na osobę:
- rejs promem;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);
- występ Rafała Rutkowskiego

Limitowana liczba biletów w promocyjnej cenie od 222 zł

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Koszt biletu na występ (10 zł) został ujęty w cenie pakietu. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    229 zł
cena od 229 zł na osobę: