Stanisława Celińska - "Malinowa..." Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Stanisława Celińska - "Malinowa..." Opinie (1)

pop
  • piątek, 25 października,
    godz. 20:00
  • 59 - 109
    Kup bilet

"Malinowa..." to nowa, studyjna płyta, składa się z 14 premierowych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej Stanisławy Celińskiej. Zapraszamy na wspaniały koncert najbardziej wyczekiwanej płyty.

Płyta wyczekiwana przez wielbicieli Artystki od sukcesu "Atramentowej" (status podwójnej Platynowej Płyty), zainspirowana spotkaniami i rozmowami z fanami. Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza i na czas koncertu wprowadzić w kameralny nastrój.

pop - koncerty w Trójmieście


W warstwie tekstowej materiał to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz. Za muzykę, aranżacje i produkcję - podobnie jak przy poprzednich płytach - odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, który tym razem wzbogacił ją o nowe brzmienia. Niespodzianką jest utwór Ja-tu, Ty-tam zaśpiewany w duecie z Piotrem Fronczewskiego oraz gościnny udział akordeonisty Marcina Wyrostka.

Twórcy płyty "Malinowa..." Stanisława Celińska i Maciej Muraszko otrzymali w tym roku nagrodę muzyczną Fryderyki 2019 w kategorii: Album Roku Muzyka Poetycka.
Kup bilet

Czytaj także

Stanisław Soyka

lis 6

środa, g. 20:00

Ania Dąbrowska

pop
gru 11

środa, g. 20:00, - 21:30

Gdańsk,