State Urge - Po koncercie after: Dj Chudy (Tru Funk) PapryKA Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

State Urge - Po koncercie after: Dj Chudy (Tru Funk) Opinie (1)

Zespół z Gdyni utworzony z inicjatywy czterech młodych muzyków:

Marcina Bocheńskiego - perkusja
Marcina Cieślika - gitara i wokal
Krystiana Papiernika - gitara basowa
Michała Tarkowskiego - instrumenty klawiszowe

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


W 2011 roku zadebiutowali wydaną przez siebie płytą demo - Underground Heart EP, która została dobrze przyjęta przez krytyków i redaktorów. State Urge to muzyka szeroko rozumiana jako Art Rock. Twórczość zespołu wyróżnia się bogatą warstwą brzmieniową i w dużej mierze opiera się na
improwizacjach instrumentalnych, które zawierają w sobie elementy bluesa, jazzu, a nawet muzyki klasycznej.

State Urge to nie tylko muzyka. Fascynacja całą oprawą koncertów sprawia, że zespół z chęcią bawi się światłami, dymem, projekcjami. Ich koncerty są więc również ciekawym widowiskiem wizualnym, co wskazuje na szersze spojrzenie na twórczość artystyczną.

Zespół z sukcesem pojawił się na scenie muzycznej grając wiele udanych koncertów w Trójmiejskich klubach. Poza granicami Trójmiasta zespół miał przyjemność grać także w Warszawie, w Dolinie Charlotty koło Słupska, a także w Braniewie. Twórczość zespołu została doceniona również przez redaktora Piotra Kaczkowskiego, dzięki któremu ich muzyka zagościła w eterze radiowej "Trójki", a także pojawia się w różnych audycjach kulturalnych. Muzyka zespołu gościła także wielokrotnie na antenie Radia Gdańsk.

Będzie to koncert z wielu względów wyjątkowy. Jednego dnia odbędzie się premiera nowego wydawnictwa zespołu oraz sporej części nowego materiału koncertowego! Wszystko to okraszone autorskimi projekcjami trójwymiarowymi i wizualizacjami. Szykuje się wyjątkowa uczta dla fanów przestrzennej i klimatycznej muzyki.

Prosimy o punktualność.

www.stateurge.com
facebook.com/stateurge