stat
Impreza już się odbyła

S!te Records Night

paź 12

sobota, g. 20:00

Gdańsk,
bilety 65 zł
ulgowy 35 zł
Kup bilet
lis 3

niedziela, g. 19:30

Gdynia,
bilety 60 zł
Kup bilet
S!TE RECORDS NIGHT

Main [Drive Crew-Warszawa]:

AUSTER
600sto900
NEWMAN

Fontanna [S!te Rec]:

DECKARD
MUCHACHO
KCR

Wizja:

KINETOFON

AUSTER:
Warszawski dj, założyciel kolektywu Drive, organizator elektronicznych imprez klubowych ( cykle: Drive Night, Time is Passing Slowly, Future Retro Electro, Fabric Sounds, Supersonik Elektronik). Auster w latach 90-tych kolekcjonował płyty z nurtu minimal techno zmierzając w kierunku click house i micro, ktore napływało z Kolonii i Berlina. Obecnie w jego setach można usłyszeć różnorodną mieszankę parkietowych rodzynek, począwszy od new disco, deep electro, minimal, electronic house, aby zakończyć na deep techno. Najelpiej czuje się w klimatycznych, nie dużych klubach, gdzie na pierwszym miejscu jest muzyka i atmosfera bawiących sie ludzi. Pierwsze imprezy sygnowane znakiem Drive rozpoczął w 2004 z Mike P zapraszając belińskiego artystę Tom'a Clark'a, poźniej były coraz lepsze eventy klubowe, na których zagościli dj'e z Polski i zagranicy. Na imprezach Drive Crew wystąpili: James Flavoure ( Dirt Crew ), Mark Hawkinks, Todd Bodine, Mike Shannon, Deadbeat, Luomo, Simone Lebone i Slack Hippy, Off Pop, SLG, Reck, Deckard i wielu innych.

600sto900:
Muzyką pasjonuje się od najwcześniejszych lat młodzieńczych, przełom nastąpil w 14 roku życia, gdy po raz pierwszy uslyszał Beastie Boys, Sly Stone, Mc Solaar, Nina Simone........
Prawdziwie rewolucyjny okazał sie jednak pierwszy wyjazd do Berlina gdzie poznał ludzi związanych z wytwórnią Compost i Sonar Kollektiv, to był szok dla młodego i jakże zielonego chłopca ze wschodniej Europy.W między czasie współtworzył audycję radiową o przyjemnie brzmiącej nazwie killoff, grywał na basie i stawiał pierwsze kroki za deckami.
Jego sety często eklektyczne, ukazują pełne spektrum muzycznych fascynacji od jazzu po ciepły minimal i click.
Na co dzień związany z klubami Tomba Tomba, M25, Pruderia.

NEWMAN:
Zanim wpadł w elektroniczne sidła muzyki klubowej wcześniej uprawiał malarstwo sztalugowe i rysunek, co zresztą pozostało mu do dzisiejszego dnia. Odkąd przeżył szok spowodowany wrażeniami jakich doznał po usłyszeniu Jeffa Milsa w warszawskim Instytucie Energetyki sam przyznaje, że ze sztalugą ma już nieco mniejszy kontakt. Jego fascynacje przechodzą nieustanne metamorfozy. Mając świeży, otwarty i podatny na nowe brzmienia umysł, styl w jakim się poruszał uległ dość dużym zmianom. Zasłuchany we wczesnych audycjach Radiostacji popłynął wraz z falami minimalnych bitów w podróż, która trwa do dzisiaj. Obecnie nadal pociąga go undergroundowy charakter i mocniejsze pulsujące, galopujące brzmienie, co też odbija się w jego dzisiejszym case'ie. Oprócz gramofonów uwielbia grę na "bongos". Sam uważa, że zgrywanie płyt z adapterów to dopiero pierwszy krok na drodze prowadzącej do stanu nirvany jakim jest muzyka szeroko pojęta. Artyści, którzy wywarli na nim największy wpływ to min.: Jeff Mills, Marco Carola, Pacou, Plastykman, jak również Chemical Brothers czy Swayzak. Darzy również ogromnym szacunkiem takich ludzi jak: Johannes Heil, Jacek Sienkiewicz, Heiko Laux, Olav Basoski czy Underworld.