Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Stend Ap Komedy - spektakl gościnny

performance
kasy:
58 555-22-34
wystawia:
Teatr na Plaży
data premiery:
30 września 2007
czas trwania:
1 godz. (bez przerw)
Twoja ocena to: 5
StendApKomedy
Kabaret From Poland

Jeden człowiek na scenie i ma godzinę, by opowiedzieć o sobie i o wielu takich jak on. Będzie szokująco, śpiewająco i nielogicznie. Alternatywnie. Bo taki właśnie człowiek jest, człowieku.
Bohater monodramu to gościu ogarnięty libido tantrycznym o odcieniu prometejskości - pochodzenia bajronicznego, oczywiście. Nasz bohater doświadcza traumatyzmu cierpienia i śmierci. Czuje, że mógłby wykatapultować z orbity egzystencji do samozbawienia poprzez unieruchomienie grobu i reifikowanie trupa. Prześladuje go pobłysk dziecięcej frenezji, chociaż dzieckiem już nie jest...

Kogo zaintrygowała ta zapowiedź to zapraszamy okrutnie na nasze interaktywne STENDapKOMEDY. Zapraszamy jednak nie wszystkich, lecz tylko wyjątkowych gości: tych, którzy kojarzą takie nazwiska jak na przykład. Tadeusz Kantor, i rozszyfrowywują z łatwością symbol płonącego kieliszka, akceptują ideę bondage, w wolnym czasie w pracy wsłuchują się w muzykę konkretną oraz wierzą w absurd & ironię.

STENDapKOMEDY z założenia jest do grania w pubach, klubach muzycznych, teatralnych, artystycznych na małej scenie lub podwyższeniu; publiczność na krzesłach przed sceną lub przy stolikach.

Scenariusz/reżyseria: Jarosław Filipski (Teatr From Poland)
Występuje: Wojciech Kowalski
Scenografia: Joanna Chwastek
Muzyka: Marek Makles (Habakuk) oraz zasłyszana tu i ówdzie