stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Sting

pop
Kup bilet
sty 13

sobota, g. 19:00

cze'24 6

czwartek

Gdańsk Sopot,
Otwarcie drzwi hali: godz. 18:00

pop - koncerty w Trójmieście


Koncert Stinga odbędzie się z udziałem Orkiestry Symfonicznej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku!

LIVE NATION z przyjemnością informuje, że STING - z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej i zespołu - rozszerza swoją znakomitą światową trasę Symphonicity o dodatkowe występy tego lata w Europie.

"Wybitne widowisko." - Bild Hamburg (Niemcy)

"Sting z orkiestrą to magia rocka." - La Stampa (Włochy)

"...absolutnie perfekcyjny w każdym calu...idealne widowisko." - Komsomolskaya Pravda (Rosja)

"Można by powiedzieć, że każdy drobiazg był magiczny." - Rzeczpospolita (Polska)

"Pierwsza klasa w każdym sensie." - A-Listed (Wielka Brytania)

Repertuar ułożony specjalnie na potrzeby tej trasy zawiera ulubione piosenki fanów Stinga - zarówno hity The Police takie jak "Every Little Thing She Does Is Magic", "Roxanne", "Next To You" i "Every Breath You Take," jak i znaczące piosenki z solowej kaiery Stinga - "Englishman in New York," "Fragile," "Russians," "If I Ever Lose My Faith in You," " Fields Of Gold," oraz "Desert Rose."

Stingowi towarzyszyć będzie grupa utalentowanych muzyków - Dominic Miller (wieloletni gitarzysta Stinga), Rhani Krija (wieloletni perkusista Stinga), Jo Lawry (wokalistka) i Ira Coleman (basista).

Jako solista i członek The Police Sting otrzymał nagrody: 16 Grammy, dwie Brits, Złotego Globa, Emmy, 3 nominacje do Oskara, Billboard Magazine's Century Award oraz MusiCares 2004 Person of the Year. Jest także członkiem Rock and Roll Hall of Fame i the Songwriters Hall of Fame.

Informujemy, że wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie przez nowe rondo.

Od strony Sopotu dojazd możliwy będzie ulicą Łokietka przy czym z uwagi na prowadzone tam nadal prace remontowe należy liczyć się z utrudnieniami.

Parking przy ERGO ARENA płatny 10 zł.

Na czas imprezy w przypadku zapełnienia parking przy Hali udostępnione zostaną bezpłatne parkingi tymczasowe zlokalizowane na lewym pasie ulicy Pomorskiej.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w obrębie ERGO ARENY prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu, który dla publiczności zostanie udostępniony już od godziny 18.00. Koncert rozpoczyna się o godz. 20, koniec zaplanowany jest na godz. 23.

Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu. Zachęcamy do korzystania z transportu zorganizowanego - Szybka Kolej Miejska przed i po zakończeniu koncertu wzmocni składy pociągów uruchamianych zgodnie z rocznym rozkładem jazdy.

Informacja o biletach

Bilety na czerwcowy koncert w cenach 237, 265, 281, 336, 715 (VIP) i 814 (Pakiet Hot Tickets) zł dostępne będą w sprzedaży na LiveNation.pl od soboty 19 lutego od 10.00.

Przedsprzedaż biletów dla członków fan clubu Stinga potrwa od środy 16 lutego od godz. 10.00 do piątku 18 lutego do godz. 12.00. Szczegóły dotyczące przedsprzedaży oraz Pakietu Hot Tickets dostępne będą wkrótce.

Przeczytaj także