Stoczniuj / Leżakuj / Dokuj - Julia Pietrucha B90 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Stoczniuj / Leżakuj / Dokuj - Julia Pietrucha Opinie (2)

Julia Pietrucha - popularna aktorka serialowa i filmowa, a także muzyczne odkrycie 2016 roku!

W kwietniu 2016 roku Julia samodzielnie wydała swój debiutancki album Parsley zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta prezentuje 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i wiodącymi dźwiękami ukelele.

koncerty w Trójmieście


Projekt powstał we współpracy z najbliższymi przyjaciółmi, a oprawę graficzną stworzył scenograf Ian Down. Cały pierwszy nakład płyty został wyprzedany i znalazł się pośród najpopularniejszych na serwisie iTunes!

Sam album spotkał się także z bardzo dobrym uznaniem krytyki. Debiut został scharakteryzowany jako porywający i zaskakujący.

W 2016 roku Pietrucha została zaproszona na scenę Open'er Festival, gdzie z entuzjazmem przyjęła ją ponad tysięczna publiczność.

W następnych dniach singiel On My Own, promujący płytę Parsley, znalazł się na wysokim miejscu na Liście Przebojów Trójka - Program 3 Polskiego Radia.

Dnia 17 lipca 2016 roku Julia zagrała koncert w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Gościem specjalnym podczas muzycznego wieczoru był Dawid Podsiadło, a koncertu można było wysłuchać na antenie Trójki.

29 października Julia Pietrucha odwiedzi Gdańsk na scenie STOCZNIUJ/DOKUJ/LEŻAKUJ. Nie przegapcie i dajcie porwać się magicznej melodii głosu Julii i dźwięków jej ukulele!

BILETY ---> W sprzedaży od CZWARTKU (04.08.2016), od 10 rano! Mamy tylko 400 miejsc. 750 tysięcy mieszkańców Trójmiasta może mieć kłopot...