Strefa Smaków Food Trucków Europejskie Centrum Solidarności Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Strefa Smaków Food Trucków Opinie (3)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Rusza wyjątkowo smaczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku! Odwiedźcie Strefę Smaków Food Trucków wspomagając przy tym Orkiestrę!

27 lipca - 6 sierpnia 2020, g. 09:00

Wyspa Sobieszewska
wrz 4-7

piątek - poniedziałek, g. 10:00

Gdańsk
Co? Strefa Smaków Food Trucków w ramach 28. Finału WOŚP
Kiedy? 12.01.2020 r.
O której? 14:00-21:00
Gdzie? teren przy ECS (przed wejściem głównym i przy Bramie Stoczni)

Już 12 stycznia rusza 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świąteczej Pomocy w Gdańsku. Szykuje się prawdziwa kulinarna uczta - Strefa Smaków Food Trucków! Przy Bramie Stoczniowej staną wyjątkowe food trucki, w których smacznie zjecie i naładujecie baterie na korzystanie z atrakcji przewidzianych w programie imprezy WOŚP!

Czy jest coś lepszego od niesienia pomocy potrzebującym? Z okazji 28. Finału, WOŚP zorganizuje zbiórkę na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej! Zbierzmy się wszyscy razem i pokażmy światu, że warto pomagać! Na zakończenie finału rozbłyśnie gwiazdka do nieba. By doczekać do tego momentu warto odwiedzić Strefę Smaków Food Trucków i naładować energię jedząc pyszności z mobilnych restauracji! To obowiązkowy punkt programu Finału WOŚP!

Mamy też cudowną wiadomość! To będzie wyjątkowa edycja Strefy Smaków! Z każdej sprzedanej porcji, food trucki przeznaczą jedną złotówkę na poczet zbiórki WOŚP. Razem możemy więcej!

Mobilne restauracje od wielu lat gromadzą rzeszę smakoszy i sympatyków jedzenia w duchu "slow". Goście wydarzenia mają okazję spróbować dań z różnych stron świata. Pojawią się reprezentanci kuchni dalekowschodnich, dania amerykańskie czy różnego rodzaju klasyki jak frytki belgijskie czy kultowe zapiekanki.

Zapraszamy na Strefę Smaków Food Trucków w Gdańsku w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czekamy na Was w niedzielę, 12 stycznia od godziny 14:00 do 21:00. Spotykamy się na terenie przy ECS, przed wejściem głównym i przy Bramie Stoczni.