stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja:
Jarmark Św. Dominika 2024
nasza impreza

Strefa Trojmiasto.pl na Jarmarku św. Dominika Opinie (5)

Wydarzenie w ramach

Zapraszamy 4 sierpnia do strefy Trojmiasto.pl w ramach Jarmarku św. Dominika w Parku Świętopełka! Czekać na Was będziemy z trójmiejską grą w kapsle, naszym zakręconym kołem fortuny pełnym nagród i strefą relaksu.

kwi 27

sobota, g. 12:00

Gdańsk, ul. Leszczyńskich
Trójmiejska gra w kapsle

Wszystkich chętnych bez względu na wiek zapraszamy do zabawy. Gra w kapsle to popularna w latach 70. i 80. gra podwórkowa polegająca na pstrykaniu kapsli od butelek po wyznaczonej trasie. Odmian gry w kapsle jest kilka. Nasza zabawa różni się od jej tradycyjnej wersji tym, że kapslami "skaczemy" po mapie Trójmiasta.*Zaczniemy treningiem i dowolną zabawą kapslami na trójmiejskiej trasie. Pierwsze rozgrywki z min. liczbą 4, a max 6 zawodników rozpoczną się o godz. 14:30. Kolejne kapslowe pojedynki odbywać się będą co pół godziny. Na wszystkich zwycięzców czekać będą nagrody główne!
Zasady gry w trójmiejską grę w kapsle:

  • Na wstępie każdy zawodnik losuje spośród kapsli swój kapsel do gry. Wylosowany kolor decyduje o kolejności startu.
    Kolejność wg kolorów: 1. złoty, 2. niebieski, 3. czerwony, 4. zielony, 5. fioletowy, 6. żółty

  • Uczestnicy zabawy będą mogli przed grą obciążyć swój kapsel przygotowaną przez organizatora plasteliną w ilości, jaką sami uznają za właściwą. Użycie plasteliny jest dozwolone ale nie konieczne. Nie można jednak od momentu rozpoczęcia gry już ani dociążać swoich kapsli ani też zabierać z nich nadmiaru plasteliny.

  • Uczestnicy startują zgodnie z wylosowanym miejscem.

  • Kolejne ruchy uczestnicy oddają po kolei zgodnie z kolejnością na trasie.

  • Wypadnięcie z trasy skutkuje powrotem na miejsce, z którego uczestnik oddał ostatni ruch.

  • Nie można ścinać trasy. Ścięcie skutkuje powrotem na miejsce, z którego uczestnik oddał ostatni ruch.

  • Każda rozgrywka liczy maksymalnie 20 min.

  • Każdą rozgrywkę wygrywa ten uczestnik zabawy, który pierwszy przekroczy linię mety. W sytuacji, kiedy w ciągu 20 min. żaden uczestnik zabawy nie dotrze do mety, wygrywa ten zawodnik, który był najbliżej mety.


Zakręcone koło fortuny
Każdy kto zrobi sobie zdjęcie w ramce Trojmiasto.pl i doda je w swoich social mediach z oznaczeniem Trojmiasto.pl i Jarmarkiem św. Dominika będzie mógł wziąć udział w naszej zabawie i zakręcić kołem fortuny!Do wygrania będą m.in.: trójmiejskie T-shirty, torby na ramię, plecaki oraz bilety do kina, vouchery na kręgle w Centrum U7, *karty VIP 20% na dowolny zestaw w Max Premium Burgers (wielokrotnego użytku do końca 2023r.), gry od Trefl S.A.(Doni Pepperoni, Spy Guy, Redraw) oraz gadżety Trojmiasto.pl**


* W przypadku niekorzystnej, deszczowej pogody turniej kapsli się nie odbędzie.
**W przypadku wyczerpania poszczególnych nagród liczba miejsc wygrywających będzie się zmniejszać.