Summer is not cancelled Ulica Elektryków Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Summer is not cancelled

Jeszcze będzie przepięknie i stanie się to już wkrótce. Wyjątkowe okoliczności sprawiły, że sezon festiwalowy i wydarzenia klubowe zostały odwołane, ale przecież nikt nie może odwołać lata. W poprzednim sezonie Ulica Elektryków zmieniła oblicze sceny klubowej i kulturalnej, teraz zmieni zasady gry. Na niepewne czasy odpowiadamy redefinicją dotychczasowej filozofii i aktywności za sprawą formuły SQUARE. To urban culture, chillout, bezpieczeństwo i dystans podniesione do kwadratu.

Nasz makrokosmos obejmuje 10 tys. m² i sześć zróżnicowanych przestrzeni, tworzących spójne uniwersum, dla którego trudno znaleźć w Polsce odpowiednik. Elektryków spełni funkcję strefy chillu pod gołym niebem i sceny feel good music. W Plenum przez całe wakacje będziemy kultywować sztuki wizualne w odsłonie wielkomiejskiej, niepokornej i konceptualnej. Plener 33 to drugi outdoorowy spot z ujawnianymi stopniowo atrakcjami. W Drizzly Grizzly powstanie multitap, oferujący szeroką selekcję craftowych browarów. B90 będzie z kolei naszą safety zone, która zapewni sanitarne zaplecze dostosowane w pełni do bieżących wymagań.

Jako highlight sezonu zaplanowaliśmy epicki projekt z zakresu alternatywnej gastronomii. W4 Food Squat to radykalna odpowiedź na sztampowe, komercyjne food courty. W industrialnej hali odpalamy autorskie spoty z szamą. W zależności od pogody robimy smakowite posiadówki w środku lub wychodzimy na świeże powietrze - prosto na Elektryków.

"Summer Is Not Cancelled" zwiastuje najbardziej ekscytujący i niezwykły czas, odkąd końca dobiegło "Summer of Love". Nigdy nie będzie takiego lata jak to, które zainaugurujemy 19 czerwca.

Do zobaczenia na Elektryków

Przeczytaj także