Sweet Noise Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sweet Noise Opinie (7)

W lipcu mogliście usłyszeć dwa koncerty reaktywowanego składu Sweet Noise z Magicem, które odbyły się w Poznaniu i Pruszczu Gdańskim.

25 lat od wydania pierwszego albumu <> jego przekaz jest dalej porażająco aktualny, dlatego powstała jesienna trasa koncertowa #RespectTour, która obejmuje kilka miast - jakie? Dowiecie się jak przystało na SN, w charakterystyczny tajemniczy dla tej formacji sposób. Przez ogromy szacunek dla Was... fanów, każdy koncert zostanie najpierw ogłoszony i zostaniecie na niego osobiście zaproszeni przez lidera grupy Glacę, podczas transmisji live na FB. Po takim ogłoszeniu pojawi się dopiero oficjalne wydarzenie.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Podczas #RespectTour SN zagra nie tylko utwory z albumu <>, ale z prawie wszystkich swoich płyt. Do setlisty wejdą np. Utwory Wyżej i Kamień które nie były grane od lat 90'tych.

Na koncertach usłyszycie zakręcony riffowo Sweet Noise który powraca do korzeni, ale z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem. Sweet Noise 2019 brzmi lepiej niż kiedykolwiek.

Za każdym razem powracając robiliśmy to dzięki naszym fanom, i tym razem nie jest inaczej. Zagramy dla wszystkich którzy potrzebują energii, powrotu do podstawowych wartości i poczucia że w tym całym chaosie nie są sami. Mamy też nadzieję, że te spotkania z Wami napędzą Sweet Noise do działania przy nowej płycie.

Przekażcie to info wszystkim Ludziom Cienia. Do zobaczenia!