Święto Morza 2021: Jarmark Morski Fontanna na Skwerze Kościuszki Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Święto Morza 2021: Jarmark Morski Opinie (6)

Wydarzenie w ramach

19 czerwca Jarmark Morski wypływa na szerokie wody obchodów Święta Morza
w Gdyni!

Wspaniała nadmorska lokalizacja, swobodna przyjazna atmosfera, kolorowe stoiska poniosą Was w wyczekiwany czas wakacji, lata, chill'u i najlepszych letnich wibracji. Będzie barwnie, gwarnie i Selerlovo

Stoiska jarmarkowe zapełnią rzemieślnicy, artyści, rękodzielnicy, oferujący przedmioty, na które nigdzie indziej nie traficie; intrygujące, rzadkie, niepotrzebne całkiem i potrzebne bardzo: makramy i boho kwietniki, ceramikę artystyczną i użytkową, artykuły dekoracyjne grafiki, obrazy, biżuterię różnoraką (z muszli, z metalu, ceramiczną, z bursztynu), kartki, zakładki, eko torby, drewniane zabawki, bursztynowe ręcznie robione mydła i kosmetyki, galanterię skórzaną, ręcznie malowane sukienki, tuniki, szale; nakrycia głowy w różnym charakterze i stylu, malowaną porcelanę, naturalne świece, witraże, breloki i inne pamiątki.

Smakosze też nudzić się nie będą bo czekają na nich jarmarkowe pyszności różnorakie: regionalne i egzotyczne wypieki i przekąski: greckie baklawy, tureckie chałwy, ręcznie robione ciasteczka (bez mąki, mleka i tłuszczu) prosto z Włoch, piemonckie praliny, sery, wędliny, przyprawy, zdrowa żywność z Podhala, miody i miody pitne, kawa, herbata wina i drinki na jego bazie.

W weekend w Selerlovej Strefie pojawi się zakochany w selerze naciowym #teamselerlove! Naciowe seler love to ogólnopolska akcja promująca seler naciowy i zdrowy styl życia. To też największa baza przepisów z selerem naciowym - przepisy z całego świata i na każdą okazję, ciekawostki, właściwości zdrowotne i blog kulinarny. W zielonej strefie Selerlove odwiedzający będą mieli okazję spróbować wykonanych przez siebie koktajli oraz zdobyć selerowe gadżety! Największą atrakcją może okazać się tutaj samo przyrządzanie koktajlu - przy pomocy własnych mięśni na rowerze treningowym. Ekologicznie, motocrossowo, literacko.

Będzie coś dla fanów motorcossów i ekologii w jednym!

Podczas Jarmarku ekipa ElectricRide.pl zaprezentuje wybrane pojazdy. Zobaczymy między innymi elektryczne crossy, motocykl szosowy i skuter. Wszystkie prezentowane dwukołowce to przyszłość transportu - są ekologiczne, ciche a przede wszystkim ekonomiczne.

W niedzielę 20 czerwca na Jarmarku gościć będziemy showmana, lidera Big Cyca Krzysztofa Skibę, który dzielić się będzie opowieściami ze swojej biografii SKIBA CIĄGLE NA WOLNOŚCI. Ta książka to barwne kulisy polskiego rocka i burzliwy życiorys Skiby, który wielu rozbawi a niektórych być może skłoni do refleksji. Zapraszamy i zapewniamy, że każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Skibą oraz otrzymać osobiście złożony przez niego autograf.

Najmłodsi będą mieli okazję trafić na jarmarku na przeszklony ul pokazowy z pszczołami, matką pszczelą oraz trutniami, zobaczyć jak wygląda miód w ulu i jak ochoczo pracują w nim pszczoły. Zdjęcie w stroju pszczelarza i z prawdziwym ulem w tle będzie nie lada pamiątką tego lata. Jarmarkowo codziennie kręcić nas będzie karuzela wenecka!

GODZINY DZIAŁALNOŚCI
w piątek i w weekendy 11.00-22.00
w tygodniu 11.00-20.00