Sylwester Rockowo-Filmowy 2022/2023 Podwórko.art Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sylwester Rockowo-Filmowy 2022/2023

Impreza sylwestrowa

Planuj Tydzień

Przybywajcie do Podwórko.art / Klubu Ucho na sylwestrowe szaleństwo, aby na parkiecie, przy rockowej muzie, pożegnać stary 2022 i powitać nowy 2023 rok!

Sylwester Rockowo-Filmowy - impreza "przebierana", to doskonała okazja do wykazania się oryginalnymi pomysłami. Wskakujcie w stylowe wdzianka z tematów filmowych! 

To będzie impreza, na której spełnisz swoje marzenia i zostaniesz kim tylko chcesz. Zawsze marzyłeś o tym, aby być jak Rambo, jeden z braci z "Blues Brothers", a może Superman lub Batman? Może zostaniesz Lordem Vaderem tej nocy? Czarownicą, Draculą, wampirem, kowbojem, Indianinem, gwiazdą rocka, politykiem (ups...)? Sylwester Rockowo-Filmowy w Uchu daje Ci taką szansę! Za najbardziej oryginalne stroje przewidziano upominki chmielowe, a główna nagroda to rockowo-filmowa flaszeczka. 

Oczywiście zadbamy o to, aby podczas uprawiania tańców, śpiewów i hulanek nikt nie zasłabł z głodu i się nie odwodnił. 

Na każdym stoliku pojawią się:
- butelka szampana
- półmisek przekąsek
- żurek (ok. godz. 1:00)
- chipsy
- orzeszki
- paluszki
- po napoje gorące - kawę i herbatę, zapraszamy do baru (bez limitu)

Jeśli ktoś będzie miał ochotę na to, aby przynieść swoje potrawy wcześniej - te przygotowane w domu, proszę bardzo (alkohol i napoje bezalkoholowe do nabycia wyłącznie w klubie w barze)

Imprezę prezentuje:
JACA MUSIC EVENTS
https://www.facebook.com/JacaMusicEvents/
Jakiej muzyki możecie się spodziewać? 
Zaczynając od dobrego popu (Michael Jackson, George Michael, Madonna, Abba) i rock'n'rolla, przez wszystkie odmiany rocka, po dobry metal. Skoro to Sylwester Filmowy, oczywiście nie zabraknie hiciorów filmowych z takich klasyków jak "Grease", "Blues Brothers", "Saturday Night Fever", "Pulp Fiction", "Dirty Dancing", "Footloose", "Flashdance" i "La Bamba".

Bilety - miejsca siedzące przy stolikach:
przedsprzedaż - 150 zł/osoba
w dniu imprezy - 170 zł/osoba
Do nabycia wkrótce za pośrednictwem interticket.pl oraz u organizatora imprezy - Jaca Events Music, przed każdą jego imprezą.
Wdzianka filmowe mile widziane i wskazane, ale nie obowiązkowe!
Do zobaczenia w szampańskich humorach - bawimy się do białego rana, wkraczając w nowy 2023 rok!

SYLWESTROWI PATRONUJĄ MARKI: Monkey Shoulder i Jagermeister

Przeczytaj także