Sylwester wstrząśnięty niemieszany Restauracja Na Molo Puck Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Sylwester wstrząśnięty niemieszany

Impreza sylwestrowa

Sylwester nad morzem - któż by nie chciał spędzić tej wyjątkowej nocy w takiej scenerii... dzięki unikalnej lokalizacji Restauracji Na Molo - nad samym morzem, w sylwestrową noc możemy zabrać Was w rejs. Ale przejdziecie przez niego suchą stopą!

Zamiast domówki proponujemy szaloną, sylwestrową noc Na Molo, dopóki słońce nie wzejdzie na nadmorskim horyzoncie. Wystarczy krótka podróż z Trójmiasta, Rumii, Redy czy Wejherowa, aby przenieść się bezpośrednio nad morski brzeg i spędzić niezapomnianego Sylwestra Na Molo. Drogę z pewnością znacie - jedziemy dokładnie tak jak na Półwysep Helski, zanim dojedziemy do Władysławowa czy na Hel znajdujemy przystań w Pucku - Na Molo. Tą miejscówkę doceniają również Goście z innych regionów Polski, którzy szukają nadmorskiej lokalizacji do spędzenia tej wyjątkowej nocy.

Sylwester zbliża się wielkimi krokami!

Przeglądasz oferty kolejnych Restauracji w Trójmieście, podczas gdy w zasięgu krótkiej wycieczki, Na Molo w Pucku czeka na Was niezapomniana zabawa sylwestrowa.

Tematyczne dekoracje i konkursy będą tłem do znakomitej zabawy. Nie zapominajmy oczywiście, że poza niezastąpionym DJ-em No Name, który kolejny raz będzie prowadził zabawę na parkiecie, zadba o Was Szef Kuchni serwujący eleganckie menu kolacyjne oraz dbający o smaki na szwedzkim stole. Kieliszek szampana o północy w Sylwestra oraz butelka wódki na parę, dopełnią całości. Restauracja Na Molo proponuje Wam szampańską zabawę do rana i przepyszne menu, a jednocześnie niesamowitą bliskość morza.

Nie masz pomysłu na opiekę nad dzieckiem podczas sylwestrowej nocy? Jeśli ma już 7 lat, może wziąć udział w niezapomnianej Nocy Sylwestrowej w Loopy's World. Zabawę z nocowaniem organizuje to największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki zlokalizowane w Gdańsku. Wybawioną pociechę odbierasz następnego dnia

Do zobaczenia w sylwestrową noc Na Molo!