Symetric Opera Ziemia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

Symetric Opera Opinie (1)

Symetric Opera w Klubie Ziemia w Gdańsku.

SAM-SVEERG SYMFONIA:
JASZUL
RADO VAN
TYMON TYMAŃSKI
LUKA
CZAREK MORAWSKI
MIEERVUG SVEERG

DJ:
Yanzan
Rough
Kerok
Elf
Atan
Borrega

Dekoracje:
TDP, Yanzan, Kryszk

Czy można po pierwszym październikowym spotkaniu powiedzieć, że zagadnienie się ugruntowało i jest na właściwej drodze, aby do rangi symbolu urosnąć? Czy cień skondensowanej grozy obcej symetrii, odcisnął niezatarte znamię, tożą pieczęć, która nigdy i przez nikogo nie może zostać wymazana w sumieniach, nieświadomych uczestników? Obawa się tli, że to mało wszystko, że potencjał zmarnowany, że to surogat zaledwie, tego o co pragnienia wołają, marnej jakości klisza, czasów złotej ery, mizerne upłynnienie dawno zwietrzałej lepkości wspomnień, jałowych obrazów nadaremnych, dźwięków i zapachów tamtych chwil nieodległych, a jednak nieosiągalnych, co jak suche ziarna pomiędzy palcami bezpowrotnie zginęły, szansy nie tylko na bujny, ale na jakikolwiek rozkwit nigdy nie mając. Dlatego pilna i jakże głupia potrzeba się rodzi zbudowania z tektury namiastki czarnej dziury.

Razem damy radę, wykonamy tunel podprzestrzenny a może i dwa. Dokonamy grawitacyjno akustycznej dylatacji czasu, przy pomocy sugestywnej wibracji o dużej masie, wszystko wskazuje, że SAM-SVEERG ową masę zapewni i zatrzęsie Ziemią w adekwatnym ... momencie i pamiętać należy czym SAM-SVEERG jest i czym nie.

SAM-SVEERG to nie szmata z jasno określoną symboliką względnych rojeń

SAM-SVEERG to przekładnia między innymi na poziomie kodowanych wyrazów i dźwięku występująca pod logo Mieervug Sveerga i przez niego powołana wywodząca się z jakiejś innej zgniłej planety o wizerunku zasilanym krwią by z łatwością tracić na walorze ostrości i kątem oka baczny obserwator bezecnika bisurmana w niej zobaczyć mógł w parku, co tańczy na pożółkłym liściu Z W Y C Z A J N I E

Jak BÓG da, to w skład SAM-SVEERG wejdą doniczkowi kosmonauci:
- wokalnie wystąpi el genial contra tenor altus JASZUL (na wyginięciu - gatunek prawnie chroniony)
- na bassometrium RADO VAN nie do końca Kenobi, w przeszłości swojej mający m.in. fetyszystyczne epizody z Bielizną premiera Prus i ministra lotnictwa III Rzeszy
- oralnie i gitaralnie RYSZARD TYMON TYMAŃSKI, w swoim dorobku mający m.in Miłość do Trupów i nadużywanie NRDowskiego Masła z Kur
- za perkustrionem i wokalnie udzieli się cudowny szwajcarski syn Tymona LUKA
- na klawieronach zagra CZAREK MORAWSKI znany między innymi z płyty Behemłotha "From the Pagan Vastlands"
- prawdopodobnie będzie ktoś jeszcze, o którym pisać mi tu nie wolno
- o ahatorze MIEERVUG SVEERGU, znowu mówić nie wypada


Czy te okoliczności i ta masa wystarczy by stać się krytyczną? co nas lekko zdeformuje
przestrzeń czasu zrujnuje i zredefiniuje a sama sobą siebie zaspokoi? By jednak słowo, miało szansę stać się ciałem można to uprawdopodobnić nieco: przynieście ze sobą wiązkę przenikalnych wirów spiralnych parę wnęk rezonansowych 3 zapasowe układy odniesienia czyste uszy i mózg w środku głowy (choć kuli pół)

Bo czy czas się nagnie a Ziemia pochłonie to zagadnienie Twoje weź go w swoje dłonie

Początek imprezy około 22-giej Ziemia Wrzeszcz, aleja Grunwaldzka 76 tym razem bądź na czas, bo może Cię ominąć jeszcze COŚ i reklamacje nie będą uwzględniane.

Nazywam się Mieervug Sveerg i przychodzę nocą.

Podczas pierwszych 77 minut imprezy będzie możliwość osobistego wypełnienia ankiety i tym samym zostania posiadaczem karty członkowskiej Togi.

---
Opis organizatora.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15-25 zł
Wstęp:
15zł - karty członkowskie Togi
20zł - lista fb
25zł - reszta