Szalone mikołajki na morzu Stena Line Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Szalone mikołajki na morzu

Jak co roku Mikołaj nadchodzi by otworzyć przed dziećmi magiczny świat niespodzianek i radości. By jeszcze bardziej zadziwić, nie używa czarodziejskich sań, lecz płynie statkiem Stena Line! Towarzyszą mu jego pomocnicy: Elżbietka i Lucjan. Zabierz dzieci i wyruszcie im na spotkanie.

Wybierzcie się całą rodziną w mikołajkowy rejs pełen wyjątkowych, świątecznych atrakcji!
Mikołajowi tak spodobało się na naszym statku Stena Line, że postanowił spędzić tegoroczną imprezę właśnie tu, by bawić się z dziećmi od początku do końca. Do tej morskiej przygody zaprosił panią Mikołajową - Elżbietkę oraz swojego kuzyna Lucjana, którzy przygotowali cały program szalonych mikołajek na morzu.

Pomocnicy Mikołaja to doświadczeni animatorzy. Poprowadzą gwiazdkowe aktywności dla dzieci: zabawy plastyczne, konkursy świąteczne, psikusy, tańce oraz przygotują talent show! Pomogą najmłodszym w przygotowaniu prezentów pod choinkę i zabiorą ze sobą do świątecznej krainy zabawy, gdzie najważniejszym punktem dnia będzie spotkanie z Mikołajem i szalony wspólny taniec z balonikami!
Dorośli też poczują świąteczną magię podczas rejsu. Wieczorem warto spróbować wyjątkowego, wigilijnego bufetu kolacyjnego all inclusive. Menu łączące polskie, tradycyjne potrawy wigilijne ze szwedzkimi przysmakami zachwyci każdego! Nie zapomnij też zajrzeć do sklepu, gdzie z szerokiego asortymentu wybierzesz gwiazdkowe prezenty dla najbliższych.

W promocyjnej cenie od 170 zł (dorosły) i 89 zł dziecko:
- rejs promem;
- obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami;
- kabina 2-os.lub 4-os. wewnętrzna z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
- atrakcje dla dzieci zgodnie z programem;
- rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem;

Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie / rodzice odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat. 

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.