stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sztafeta Nadziei

"Sztafeta Nadziei" to wydarzenie, które już po raz 15 odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2024 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

"Sztafeta Nadziei" to 24-h maraton, w którym trójmiejscy sportowcy, przedstawiciele firm oraz wolontariusze pokonują swoje słabości w jednym celu - całą dobę biegną na urządzeniach stacjonarnych. Na bieżniach i rowerach stacjonarnych w Galerii Bałtyckiej uczestnicy spędzają tyle samo godzin, ile swoim podopiecznym poświęcają na dobę opiekunowie z naszej placówki, czyli 24 godziny.

Główny sponsor Baltic Hub płaci złotówkę za każdy przebiegnięty i przejechany, przebyty kilometr. Uzbierana kwota przekazywana jest na rzecz Pomorskiego Hospicjum. Start biegu zaczyna się w sobotę o 15.00 i kończy w niedzielę o 15.00.

Link do zapisów znajdziesz poniżej - zapisz się już teraz, by dołączyć do tej inicjatywy:
https://elektronicznezapisy.pl/event/10628.html

Ale to nie wszystko! Dla tych, którzy nie mogą być z nami osobiście, przygotowaliśmy coś specjalnego. Dzięki aplikacji Strava możesz dołączyć do nas z każdego miejsca na świecie! Zaloguj się i dołącz do naszej społeczności, by razem przekraczać granice i nabijać kilometry w imię dobra.

Link do klubu
https://www.strava.com/clubs/sztafetanadziei
Zapnijcie pasy i przygotujcie się na niezapomnianą podróż. Niech Sztafeta Nadziei stanie się symbolem naszej siły, determinacji i gotowości do działania!