SzumiLAS Opera Leśna Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Zapraszamy na kolejny wieczór z muzyką kontemplacyjną, dubową i ambientową. Tym razem gośćmi będą dwaj uzdolnieni producenci muzyczni Yac i Stendek oraz kurator cyklu Tomek Hoax.

SzumiLAS to wyjątkowa okazja do odpoczynku na skraju lasu Opery Leśnej przy nowej instalacji akustycznej - RUUPs. Muzyka będzie wypełniać i ubarwiać leśną przestrzeń, nie absorbując uwagi poprzez zbędne bodźce. To relaks w otoczeniu natury. Obowiązuje strefa ciszy. Wydarzenie jest częścią RUUPs | warsztaty, koncerty, słuchowiska #3.
Lineup: Petr Yac (LIVE), Stendek (DJ set), Tomek Hoax (DJ set).

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Petr Yac jest producentem żyjącym na pograniczu Polski i Niemiec. Zapalony wielbiciel muzycznej dekonstrukcji, miłośnik dilejow i reverbów. Jeden z najbardziej uznanych rodzimych twórców głębokiej, nieoczywistej muzyki elektronicznej spod znaku szumu i dubu, popychającej słuchacza w odmęty kryjące się gdzieś na rubieżach techno, dronów i innych dźwiękowych ekstremów.
https://petryac.bandcamp.com/

Stendek to połowa duetu LASY, który tworzy razem z perkusistą Jackiem Prościńskim. Laureat Fryderyka za album Reni Jusis "BANG!" w kategorii Elektronika. Zaprezentuje ambientowy set, który sprawdzi się dobrze jako soundtrack do leśnych wędrówek, jak i psychodelicznych wypraw w nieznane.
https://www.facebook.com/stendekmusic/

Tomek Hoax jest współkuratorem i bookerem Up To Date Festival. Współprowadzący Coastline Northern Cuts - trójmiejskie wydawnictwo płytowe i dom produkcyjny.
https://northerncuts.com/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    8-20 zł
Wstęp na wydarzenie w cenie zwiedzania Opery Leśnej. Po godzinie 20.00 wejście jest darmowe.
Szczegółowe informacje: https://bart.sopot.pl/o-nas/aktualnosci/763-opera-lesna-otwarta-dla-zwiedzajacych