Szybcy i Wściekli 10- premiera Megahitu GCH Manhattan Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Szybcy i Wściekli 10- premiera Megahitu

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju imprezę promującą premierę megahitu - Szybcy i wściekli 10!

projekcje filmowe
Kup bilet

2 - 8 czerwca 2023, g. 18:00

Gdańsk,
Tylko w gdańskim Manhattanie przez trzy dni fani najszybszej serii filmowej wszech czasów (i jednej z najbardziej kasowych) będą mogli poczuć się, jakby występowali w prawdziwym filmie!

Każdy, kto przyjdzie do nas w czwartek, piątek lub sobotę w dniach 25-27 maja od godz. 12:00 do 20:00 może zajrzeć do specjalnie zbudowanego filmowego boksu. Tam usiądzie w fotelu przed kamerą i nagra kilka ujęć, które następnie w krótkim czasie wmontujemy we fragmenty filmu i w ten sposób powstanie unikalny zwiastun Szybkich i wściekłych.

Zwiastun ten skanując udostępniony kod QR będzie można ściągnąć na swój telefon i udostępnić w dowolnych mediach społecznościowych. Każdy więc może się szybko pochwalić, że zagrał w filmie obok samego Vina Diesela!

Atrakcję przygotował dla Państwa GCH Manhattan we współpracy z dystrybutorem filmu Szybcy i wściekli 10 i studiem Universal Pictures.
Udział w imprezie jest bezpłatny i dozwolony dla każdej osoby powyżej 16 roku życia (osoby młodsze mogą wziąć udział w imprezie za zgodą opiekuna).

Dziesiąty film sagi Szybcy i wściekli rozpoczyna ostatni rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która trwa już trzecią dekadę i ma niesłabnącą popularność.
W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.
Film Szybcy i wściekli 10 tylko w kinach od 19 maja.