stat
PATRONAT

T.Love - HAU! HAU! Opinie (1)

Planowany konkurs
  • niedziela, 17 listopada 2024, godz. 19:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    129 - 159
    Kup bilet

T. Love - jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, powraca na scenę po 5 latach przerwy. W 2022 roku zespół zaprezentował nowy album zatytułowany HAU! HAU!. Przed nami wielka trasa koncertowa!

Fani zespołu czekali na kolejną płytę T.Love siedem lat. Za większość kompozycji na nowym krążku odpowiada Janek Benedek, który wrócił do zespołu podczas prac nad nowym albumem.
Płytę HAU! HAU! zapowiadają single Pochodnia i Ponura Żniwiarka. W pierwszym z nich gościnnie zaśpiewała z Muńkiem Staszczykiem Kasia Sienkiewicz wokalistka zespołu Kwiat Jabłoni. Pochodnia to piosenka o ogniu miłości, pełna wspomnień i klasycznych brzmień gitarowych z lat 80. Razem z teledyskiem Marty Kacprzak, zawierającym wyjątkowe, archiwalne zdjęcia zespołu, Pochodnia staje się doskonałym preludium do tego, co czeka na fanów T.Love.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Nowa płyta i trasa koncertowa HAU! HAU! to również doskonała okazja do świętowania przypadającego w tym roku jubileuszu grupy. Na koncertach usłyszymy najnowsze kawałki T.Love oraz hity, które towarzyszą nam od lat.
lis 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 449 - 499 zł
Kup bilet
kwi'25 10

czwartek, g. 20:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 125 - 188 zł
Kup bilet