stat

TEK.day to jednodniowe wydarzenie, dedykowane dla osób profesjonalnie związanych z projektowaniem i produkcją elektroniki.

Spotkanie łączy w sobie targi w formule table-top, szereg interesujących wykładów i imprezy towarzyszące.

Przede wszystkim, TEK.day to targi.
Gdańsk wraz z okolicznymi miastami to najstarsze i obecnie najważniejsze centrum produkcji elektroniki w Polsce, Docenili to nasi wystawcy, których liczba w roku 2025 wyniesie blisko 200 - to kluczowi dystrybutorzy komponentów elektronicznych, maszyn stosowanych w procesie PCBA, EMS i inne firmy, których usług możesz potrzebować projektując i produkując elektronikę.

Przyjdź, odśwież relacje z dotychczasowymi partnerami i poznaj nowych ludzi z branży. Spragniony wiedzy? Potrzebujesz inspiracji? Podobnie jak w roku ubiegłym, również i obecnie przygotowaliśmy ambitny program wykładów, którym chcemy wyróżnić się na mapie imprez dla przemysłu elektronicznego w Polsce. Spójrz na plan wykładów, przygotowanych przez Waszych kolegów z branży. Na pewno dowiesz się czegoś nowego i wyjdziesz ze spotkania z wieloma pomysłami.

Znakomite warunki hali AmberExpo pozwalają też na prezentację kilkunastu maszyn do PCBA. Dotknij, uruchom i sam wybróbuj.

Przyjdź i przekonaj się, jak dużo możesz zdziałać w jeden dzień.

alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora.

sie 31

niedziela, g. 11:00 - 16:00

Gdańsk Sopot,
Wstęp wolny
lis 19-20

środa - czwartek, g. 11:00 - 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny