stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

TORUS WYBRZEŻE Gdańsk - Gwardia Opole

W niedzielę 12 lutego zespół TORUS Wybrzeża Gdańsk rozegra pierwszy, domowy mecz rundy wiosennej sezonu 2022/2023 PGNiG Superligi. W ramach 15. serii zawodnicy gdańskiego Wybrzeża podejmą Gwardię Opole. Bilety znajdziesz na abilet.pl.

Po przerwie zimowej wracają rozgrywki PGNiG Superligi. Za drużyną TORUS Wybrzeża Gdańsk intensywny czas przygotowań. Oprócz treningów w hali i na siłowni podczas przerwy gdańscy szczypiorniści rozegrali trzy sparingi oraz wystąpili w roli gospodarza X Memoriału im. Leona Walleranda. Dwa z trzech meczów kontrolnych zakończyły się na korzyść gdańszczan, natomiast w Memoriale zajęli trzecie miejsce.

Zespół TORUS Wybrzeża Gdańsk zakończył rundę jesienną na piątym miejscu ligowej tabeli z 21 punktami i bilansem siedmiu zwycięstw i sześciu porażek. W nadchodzącym meczu drużyna gdańskiego Wybrzeża podejmie Gwardię Opole. Od powrotu do PGNiG Superligi, TORUS Wybrzeże Gdańsk mierzył się z Gwardzistami 16 razy. W tym sezonie drużyny grały przeciwko sobie już dwa razy. Pierwszy raz w drugiej kolejce PGNiG Superligi, w której gdańszczanie zwyciężyli 27:23. Po raz drugi zespoły spotkały się w grudniu w meczu III rundy eliminacyjnej Pucharu Polski, w którym Opolanie wygrali po rzutach karnych.

W związku z nadchodzącym Dniem Zakochanych przygotowaliśmy szereg niespodzianek. Specjalnie na to spotkanie w ofercie biletowej znajdziecie wejściówkę dla par "1+1". Dodatkowo na zakochanych czekać będą ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Zachęcamy do śledzenia naszych profili w social mediach. W trakcie meczu spiker będzie czytał Wasze życzenia walentynkowe. Jeśli chcesz wyznać miłość ukochanej osobie wystarczy, że treść życzeń wyślesz do nas w wiadomości na Facebooku lub Instagramie.
Przed meczem z Gwardią Opole od godziny 8:30 rozgrywane będą Wybrzeżowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej w kategorii chłopców. Turniej dla drużyn dziewcząt rozegrany zostanie w późniejszym terminie. Zwycięzcy obu kategorii otrzymają voucher o wartości 1000 złotych na zakup sprzętu sportowego w sklepie RS ACTIVE. Uroczyste wręczenie pucharów dla zespołów chłopców odbędzie się przed meczem Wybrzeża z Gwardią. Partnerem wydarzenia jest Zakład Utylizacyjny w Gdańsku.
Na mecz TORUS Wybrzeża Gdańsk z Gwardią Opole zapraszamy dzieci i młodzież ze wszystkich szkół i przedszkoli.

Po wcześniejszym zgłoszeniu grupy zorganizowanej bilety nabyć można za 1zł/osoba (min. 15 osób), a dla opiekunów wstęp jest darmowy. Zgłoszenia można wysyłać na marketing@wybrzeze-gdansk.pl

Kasy biletowe oraz hala będą otwarte dla kibiców od godziny 14:00. Zapraszamy do skorzystania i przyjazdu do hali środkami komunikacji miejskiej:
· SKM - Gdańsk Żabianka AWFiS
· tramwaj 6 i 12 - Opacka
· autobus 122 - Górskiego

Do zobaczenia w niedzielę, 12 lutego o 15:00!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    5, 20, 80, 180 zł
Ceny biletów na mecze Torus Wybrzeże Gdańsk w sezonie 2022/2023
Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 5 zł
Bilet VIP: 180 zł
Bilet VIP ulgowy: 80 zł

Bilety dla członków klubu kibica:
Bilet normalny: 15 zł
Bilet ulgowy: 5 zł

Ulga: młodzież szkolna i studenci studiów dziennych do 26 roku życia za okazaniem legitymacji, seniorzy, którzy ukończyli 60. rok życia, osoby niepełnosprawne (za okazaniem legitymacji) oraz ich opiekunowie.

Dzieci do 3. roku życia wchodzą na mecze bezpłatnie, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

Ceny karnetów na mecze Torus Wybrzeże Gdańsk w sezonie 2022/2023
karnet normalny: 200 zł
karnet ulgowy: 50 zł
karnet VIP: 1500 zł
karnet VIP ulgowy: 900 zł
Karnety obejmują wszystkie mecze rundy zasadniczej PGNiG Superligi i mecze PGNiG Pucharu Polski.

bilet Wybrzeże Gdańsk - ręczna