stat
PATRONAT

Take 6 - Ladies' Jazz Festival

  • niedziela, 21 lipca 2024, godz. 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    157 - 273
    Kup bilet
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Największa, najważniejsza, najpopularniejsza grupa wokalna świata Take 6 na 20. Lecie Ladies' Jazz Festival!

10 nagród Grammy,
10 nagród Dove
Członkowie Galerii Sław Muzyki Gospel
I więcej, więcej, więcej....
TAKE 6 w Teatrze Muzyczny w Gdyni, 21 lipca 2024

jazz - koncerty w Trójmieście


Ale jak to? Ale jak tak można? Take 6 najbardziej utytułowana, najczęściej nagradzana grupa wokalna świata na XX Ladies' Jazz Festival? Toż to sami mężczyźni?!

Od 1987 roku, gdy wraz z ich pierwszą płytą pojawiła się nazwa Take 6 zespół podbił świat i utrzymuje uwielbienie wśród miłośników soulu, jazzu, pop, gospel. To najbardziej gorąca nazwa wśród zespołów wokalnych w całym układzie słonecznym. To kwintesencja jakości, wielkości, czystości wykonania. To pewnik genialnego show, wspaniałego kontaktu z publicznością, niespotykanych gdzie indziej wrażeń muzycznych, estetycznych i emocjonalnych.

Take 6 uświetnią dwudziestą edycję Ladies' Jazz Festival w Gdyni. Swym występem złożą hołd genialnej publiczności, fantastycznym damom jazzu i stylowej piosenki, które do tej pory występowały na scenach Ladies' Jazz Festival, artystkom, dzięki którym Muzyka przez wielkie M ma właśnie takie oblicze, jakie ma. Które wniosły do świata kultury i sztuki tak wiele tak pięknych i niepowtarzalnych wartości i doznań. Co sprawia, że ten festiwal trwa tak długo? Odpowiedzi są bezpośrednie i proste: wiara, przyjaźń, szacunek i miłość do muzyki, wyjątkowy projekt, jak najlepsze w danych warunkach wykonanie, profesjonalizm. Nie bójmy się jednak powtórzyć: szacunek i miłość do muzyki to podstawa, to podstawa również fenomenu Take 6. I to właśnie także Take 6 będą jedną z gwiazd XX Ladies' Jazz Festival w niedzielę, 21 lipca 2024 r. w Teatrze Muzycznym w Gdyni od 20:00.
lip 20

sobota, g. 17:00

Gdynia,
bilety 115 - 189 zł
Kup bilet
sie 9

piątek, g. 19:00

Gdańsk,
bilety 30 - 40 zł
przedsprzedaż 30 zł
Kup bilet