Taneczny karnawał Country & Folk: Rednex Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Taneczny karnawał Country & Folk: Rednex Opinie (8)

Po raz pierwszy w tej części Polski, czyli w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie zorganizowane będzie w walentynkowy weekend wydarzenie karnawałowo - taneczne z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i gości z zagranicy.

maj 30

sobota, g. 17:00

Sopot, Goyki 17
Informujemy, iż decyzją Organizatora wydarzenie artystyczno-rozrywkowe pod nazwą "Taneczny Karnawał", które miało odbyć się 15 lutego 2020 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej ERGO ARENA położonej przy ulicy Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk, zostało odwołane.

disco polo - koncerty w Trójmieście


Zwrotu biletów można dokonać w miejscach zakupu."Rozkręcą zabawę znakomite zespoły muzyczne: SŁAWOMIR, CLASSIC oraz REDNEX ze Szwecji, łączące disco, elektroniczną muzykę taneczną, folk i country dance.

Potańczymy przy największych przebojach SŁAWOMIRA z zespołem (m.in. "Miłość w Zakopanem" i "Ty mała znów zarosłaś"), zespołu CLASSIC (m.in. "To nie przyjaźń, tylko miłość" i "Daj mi znak") i REDNEXU (m.in. "Cotton Eye Joe" i "Spirit of the Hawk"), które zdobyły ogromną popularność słuchaczy i grane były we wszystkich dyskotekach!

Obejrzymy również show pn. "Taneczny Piknik Country". Tu największe przeboje wykonają m.in. "Alicja Boncol i Koalicja", "Babsztyl", "Zayazd", oraz Andrzej Trojak, Czarek Makiewicz, Wojtek Dudkowski, Mirek Kalisiewicz, Joanna Dove, a o oprawę taneczną zadba Strefa Country.

Jeśli w zimowy wieczór chcecie naprawdę rozgrzać się przy dobrej muzyce bawiąc się na ogromnym parkiecie, korzystając z obficie zaopatrzonych bufetów Ergo Areny, to nie pozostaje nic innego, jak już dzisiaj zarezerwować czas i bilety na to wydarzenie.

Zapraszamy na największy show tegorocznego karnawału, połączony z prawdziwie żywiołową zabawą w Ergo Arenie, w sobotni wieczór 15 lutego!

Czytaj także