stat

Taniec Klasyczny z Joanną Szablewską

Zapraszamy na zajęcia z tańca KLASYKA BALET dla młodzieży i dorosłych! Zajęcia poprowadzi tancerka Joanna Szablewska. 

- KLASYKA/BALET (dorośli) | pon, pt. 19.00
- BALET 10-15 lat | czw.. godz. 19.00
- BALET 6-9 lat | pon, śr. godz. 17.00

Zajęcia odbywają się w Akademii Artystyczna, Gdańsk, Oliwa/Przymorze i trwają 60 min.

Zapisać można się przez stronę:
https://akademiaartystyczna.com/grafik/

Joanna Szablewska artystka w pełnym wymiarze: tancerka, instruktor tańca klasycznego, nauczyciel gry na pianinie oraz rytmiki. Od wielu lat związana z Akademia Artystyczna - należy do ścisłego składu Kolektywu Aka Artyst. Joanna ukończyła I i II stopień szkoły muzycznej.

Zdobyła tytuł magistra na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność Rytmika na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Związana jest z muzyką od najmłodszych lat. Odkąd pamięta muzyka była obecna w jej domu, co niewątpliwie przyczyniło się do chęci zdobywania wykształcenia w tym kierunku. Grając na fortepianie, następnie na organach odkryła piękno i uczucia które wiążą się z grą na instrumencie.

Asia wierzy, że muzyka oddziałuje na człowieka, kształtuje wrażliwość oraz pozwala spojrzeć na świat z trochę innej strony. Jako instruktor skupia się na tym, że gra na pianinie, to nie tylko wygranie wszystkich dźwięków, ale sposób w jaki to zrobisz. Asia jest wszechstronna i pracuje wielopłaszczyznowo oprócz muzyki, jej serce całkowicie pokochało taniec. Swoją wiedzę oraz umiejętności zdobywała pod okiem Magdaleny Nitka.

Aktualnie jest instruktorem tańca klasycznego oraz tancerką Teatru Młodych, z którym bierze udział w licznych projektach i pokazach. Ponadto jest związana z teatrem. Brała udział w spektaklu ŻycieNie, spektaklach Teatru Ulicznego z Ogniem: Krańce, Lustro, musicalach: Oliver Twist, Król Lew oraz musicalu KOSMOS, CO TY POWIESZ, które grane są obecnie.

Dzięki niesamowitej wrażliwości muzycznej jej taniec i choreografie są pełne rozmaitych barw, delikatności i siły. Jako instruktor ważna jest dla niej dokładność, pracowitość i wkładane serce, na co zwraca szczególną uwagę podczas prowadzenia zajęć.