Targi Pracy Branży IT Future3 Amberexpo Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Pracy Branży IT Future3 Opinie (3)

Targi Pracy Branży IT Future3 to największe w regionie specjalistyczne targi skierowane do obecnych oraz przyszłych pracowników branży IT. Tegoroczna siódma już edycja odbędzie się 24 października br. w gdańskim Amber Expo.

Targi PupiLove Targi

mar 22

niedziela, g. 11:00 - 17:00

Gdańskie Targi Książki 2020

mar 27-29

piątek - niedziela

Gdańsk,
Celem targów jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu pomiędzy pracodawcami i potencjalnymi pracownikami; przedstawienie ofert pracy, rozmowy na temat warunków zatrudnienia i rozwoju zawodowego, odbycia staży czy możliwości przekwalifikowania się na szkoleniach/kursach a także poznanie oczekiwań potencjalnych pracowników w stosunku do pracodawców. Do udziału w Targach zapraszamy nie tylko osoby aktywnie pracujące w branży IT ale również chcące się przebranżowić. Wśród wystawców znajdują się znane i cenione szkoły i akademie programowania. Future3 wychodzi naprzeciw osobom poszukującym i chcącym zmienić dotychczasową pracę. 24 października w godzinach 12.00-17.30 będzie można uczestniczyć między innymi w: bezpłatnych warsztatach z pisania CV, porozmawiać z doradcami zawodowymi o tym jak najlepiej przedstawić swoją kandydaturę na rozmowach rekrutacyjnych a także zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do CV.

Podtrzymując tradycję podczas Future3 odbędzie się konkurs kodowania w którym nagrodami są między innymi: słuchawki Apple AirPods, głośnik mobilny Google Home oraz słuchawki JBL. Organizator zadbał również o uczestników targów, który nie planują wziąć udziału w konkursie kodowania. Specjalnie dla nich w prostych konkursach będzie można wygrać: czytnik Kindle Paperwhite 3, aparat Polaroid Snap Touch czy głośnik bezprzewodowy JBL.

Organizator Targów Pracy Branży IT Future3 jak co roku zapewniaja bezpłatny dojazd na wydarzenie nie tylko mieszkańcom Trójmiasta ale również Olsztyna, Koszalina, Bydgoszczy i Torunia. Targi Pracy Branży IT Future3 odbędą się 24 października w Amber Expo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk w godzinach 12.00 - 17.30

Jednym z wystawców będzie Trojmiasto.pl. Na stoisku portalu można będzie zrobić profesjonalne zdjęcie do CV, porozmawiać o aktualnych ofertach pracy oraz odpocząć w strefie relaksu.

Bezpłatna rejestracja dla zwiedzających na stronie www.future3.pl

Więcej informacji:
www.future3.pl
www.facebook.com/Future3pl

Zapraszamy!

Informacja o biletach

Bezpłatna rejestracja dla zwiedzających na stronie www.future3.pl

Czytaj także