Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości Gdynia Arena Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

Szukasz pracy? 6 czerwca zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości!

Udział w Targach jest doskonałą okazją dla osób poszukujących pracy do nawiązania kontaktów, w jednym miejscu i jednym czasie, z bardzo wieloma pracodawcami różnych branż.

Z drugiej strony dla pracodawców jest szansą na szybkie i sprawne dokonanie rekrutacji poszukiwanych pracowników, a jednocześnie na zaprezentowanie i zareklamowanie swojej firmy na szerszym forum. Gdyńskie Targi Pracy bowiem są imprezą odwiedzaną przez tysiące osób poszukujących pracy, zarówno mieszkańców Trójmiasta, jak i ościennych powiatów. Wydarzenie jest również niepowtarzalną okazją dla podejmujących decyzję o wyborze przyszłego zawodu do zapoznania się z trendami pojawiającymi się na rynku pracy oraz preferencjami pracodawców.

Osoby odwiedzające Targi, zainteresowane podnoszeniem kwalifikacji zawodowych lub ich zmianą będą mogły zapoznać się z szeroką ofertą szkół oraz instytucji szkoleniowych, które zaprezentują różne kierunki kształcenia, na szczeblu szkół średnich i wyższych oraz w formie kursów.

Osoby chcące założyć własny biznes będą mogły uzyskać z informacje na temat zakładania firmy, których udzielą m. in. PUP Gdynia, Fundacja Gospodarcza oraz Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Doradcy zawodowi z PUP Gdynia poprowadzą konsultacje indywidualne dot. przygotowania CV. Pracodawcy będą mogli dowiedzieć się jak podnosić kompetencje zawodowe swoich pracowników w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości są niewątpliwie ważnym wydarzeniem w kalendarzu imprez Gdyni. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co roku uczestniczy w nim minimum 100 wystawców i tysiące odwiedzających.

W programie:
- tworzenie profesjonalnego CV
- najlepsze zdjęcia do CV
- Strefa Cudzoziemca

Sala A
10:10 - 10:50 - Jak otworzyć własny biznes?
11:00 - 11:40 - Dobry biznesplan - gwarancją Twojego sukcesu
11:50 - 12:40 - Wizerunek podczas rozmowy kwalifikacyjnej

I Piętro
Interaktywne zajęcia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych