Targi mieszkań i domów Amberexpo Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi mieszkań i domów Opinie (13)

Oferty największych i najpopularniejszych deweloperów, agencji nieruchomości, propozycje kredytów hipotecznych od banków i pośredników finansowych, darmowe seminaria i porady ekspertów - wszystko to znajdziesz na trójmiejskich Targach Mieszkań i Domów. Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów może być znakomitą okazją do wyszukania idealnego lokum w szybko kurczącej się ofercie rynku pierwotnego w Trójmieście.

maj'21 15-16

sobota - niedziela

Gdynia,
cze'21 11-13

piątek - niedziela

Gdańsk,
Dodatkowo zobaczysz ofertę wystawców z zakresu RTV i AGD, innowacyjnych technologii, designu i dekorowania wnętrz, ekologicznych rozwiązań dla domu. Zapraszamy do Amber Expo!

Najlepszą okazją do znalezienia wymarzonego "M" będą Targi Mieszkań i Domów w Trójmieście, które firma Nowy Adres S.A. organizuje 26 i 27 września w hali AmberExpo. W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą lokalnego rynku mieszkań i domów. Wśród wystawców dominują deweloperzy i agencje nieruchomości (m.in. ATAL, Dekpol Deweloper, PB Górski, ROBYG i wielu innych). Na stoiskach doradców finansowych będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz. Warto mieć na uwadze także fakt, że wielu wystawców przygotowuje na targi specjalnie promocje, obowiązujące tylko podczas tego wydarzenia. Targi Mieszkań i Domów to także wyjątkowo bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Zakupu i Finansów będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Wykłady poprowadzą także uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości i architekci wnętrz.

Sobota
11:30-12:20 Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań - Joanna Ekart, Stowarzyszenie "Mieszkanicznik"
12:30-13:20 Kredyt Hipoteczny w obliczu pandemii - Michał Sabal, Credit Space
13:30-14:20 Korzystna sprzedaż nieruchomości - Renata Czapiewska, Freedom
14:30-15:20 Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym? O czym nie powiedzą Ci w banku. - Michał Trędowski, Phinance S.A.
Niedziela
11:00-11:50 Korzystna sprzedaż nieruchomości - Renata Czapiewska, Freedom
12:00-12:50 Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym? O czym nie powiedzą Ci w banku - Michał Trędowski, Phinance S.A.
13:00-13:50 Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań - Joanna Ekart, Stowarzyszenie "Mieszkanicznik"
14:00-14:50 Kredyt Hipoteczny w obliczu pandemii - Michał Sabal, Credit Space


To nie koniec atrakcji - w tym samym miejscu i czasie co Trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów odbędzie się organizowana przez Grupę MTP unikalna wystawa malarstwa impresjonistów i post-impresjonistów w 3D. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie - blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do trójwymiarowej wersji z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Vincent Van Gogh (na wystawę obowiązuje osobny bilet).

Oczywiście w tych niezwykłych i nieprzewidywalnych czasach zdrowie i bezpieczeństwo uczestników targów pozostaje najwyższym priorytetem. Targi Mieszkań i Domów w Trójmieście organizowane są z
uwzględnieniem wszystkich wytycznych Rady Ministrów. W celu zapewnienia jak największego komfortu
zarówno zwiedzających, jak i wystawców, organizator wydarzenia przygotował m.in.:
- Maseczkomaty i dozowniki z płynem dezynfekującym przy wszystkich ciągach komunikacyjnych,
- Bramki termowizyjne, mierzące temperaturę ciała wszystkim wchodzącym na teren imprezy,
- Szerokie alejki, które pozwolą uniknąć tłoku i ścisku,
- Elektroniczną rejestrację wszystkich uczestników targów - zakup biletu możliwy będzie tylko
online www.tobilet.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    5 zł
Sprzedaż biletów na tragi będzie odbywała się wyłącznie online. Dzieci i młodzież do lat 18 uczestniczą w targach bezpłatnie. Link do biletów: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/trojmiasto/