stat
Wydarzenie już się odbyło
Aktualna edycja
Targi Edu Offshore Wind
PATRONAT

Targi mieszkań i domów Opinie (4)

Serdecznie zapraszamy na nadchodzącą edycję Targów Mieszkań i Domów, które odbędą się w Gdańsku w AMBEREXPO w dniach 30.09-01.10.2023. To wyjątkowe wydarzenie skupiające wiodących wystawców, ekspertów branżowych oraz entuzjastów rynku nieruchomości.

Godziny otwarcia targów:
sobota 10.00-17.00,
niedziela 10.00-16.00

Targi Mieszkań i Domów to doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem, sprzedażą lub inwestycjami w nieruchomości. W ciągu tych dni będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, porozmawiać z ekspertami, zapoznać się z różnorodną ofertą nieruchomości oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji i ofert specjalnych.

Nasz cel to stworzenie przestrzeni, która pozwoli Państwu na zdobycie nowej wiedzy, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych oraz dokonanie trafnych decyzji związanych z rynkiem nieruchomości.

Program targów obejmuje:

  • Wystawców reprezentujących różne segmenty rynku nieruchomości.

  • Prelekcje ekspertów z zakresu inwestycji, projektowania wnętrz, finansowania nieruchomości i wielu innych.

  • Możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i innowacjami w branży.


Dlaczego warto wziąć udział w Targach Mieszkań i Domów? Ponieważ wierzymy, że Państwa udział przyczyni się do wzbogacenia tego wydarzenia i uczyni je niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Szczegółowy program prelekcji pojawi się już w krótce, zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

Wejście na wydarzenie jest bezpłatne!
Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego dzielenia się pasją do rynku nieruchomości na Targach Mieszkań i Domów.

Przeczytaj także