stat

Targi mieszkań i domów

Targi Mieszkań i Domów odbywają się dwa razy do roku, podczas wiosennej i jesiennej edycji. Znajdź swoje wymarzone M i odwiedź Amberexpo w Gdańsku!

Targi Mieszkań i Domów organizowane są dla osób, które poszukują nieruchomości - na potrzeby własne lub inwestycyjnie. W obecnych czasach proces poszukiwania może być długi i stresujący. Oglądanie ofert w internecie i czas, który trzeba poświecić na odwiedzenie wielu biur sprzedaży oraz placów budowy, może wydawać się nie lada wyzwaniem. Dlatego w jednym miejscu można dotrzeć do lokalnych deweloperów, firm budowlanych, przedstawicieli polskich i zagranicznych pośredników nieruchomości, architektów, firm z branży wykończeniowej, producentów i dystrybutorów sprzętu oraz materiałów budowlanych.

Organizatorzy współpracują z doświadczonymi ekspertami z zakresu sprzedaży, finansowania i projektowania wnętrz. Na ich wykładach - w specjalnie przygotowanych strefach prelekcyjnych - BEZPŁATNIE można dowiedzieć się m.in. jak bezpiecznie kupić lub sprzedać mieszkanie, jak obliczyć swoją zdolność kredytową, gdzie szukać najkorzystniejszych ofert kredytów hipotecznych, a nawet jak zaaranżować nowe mieszkanie, by najlepiej zaspokajało potrzeby całej rodziny. Podczas kilku godzin spędzonych na wydarzeniu, można zebrać wszystkie najważniejsze informacje na temat procesu zakupu oraz szczegółowo poznać oferty deweloperów.

Jeśli szukasz swojego wymarzonego M nie możesz przegapić Targów Mieszkań i Domów.