Targi pracy Kariera IT Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto Gdańsk Sprawdź!
stat

Targi pracy Kariera IT

Zapraszamy do udziału w targach pracy dla branży IT - Kariera IT. Nasze wydarzenia już od 8 lat, organizujemy w największych miastach w całej Polsce. Mają one charakter konferencji połączonej z przestrzenią wystawienniczą dla firm poszukujących pracowników z branż IT oraz promujących swoje działania i technologie.

Podczas wydarzenia, w 3 równoległych sesjach, odbywają się prelekcje techniczne. To doskonała okazja do zaprezentowania swojej działalności i budowania wizerunku.

W przestrzeni wystawienniczej gromadzimy maksymalnie 15 stoisk tak, aby umożliwić jak najlepszy kontakt i koncentrację uwagi uczestnika. Każdorazowo w spotkaniu uczestniczy 250-300 osób. Uczestnikami są specjaliści z doświadczeniem najczęściej 1-5 lat. Udział jest kwalifikowany. Zarówno agenda, jak i lista uczestników dobierana jest pod kątem potrzeb firm uczestniczących w wydarzeniu (np. doświadczenie, stanowisko czy technologia).

Naszym celem jest pomoc w odnalezieniu pracy specjalistom z branży IT - zarówno wykwalifikowanym pracownikom, posiadającym kilkuletnie doświadczenie, jak i tym ,którzy stawiają pierwsze kroki w branży.

Podczas wydarzenia dajemy możliwość wysłuchania prelekcji merytorycznych oraz spotkania z potencjalnym pracodawcą. Istnieje również możliwość skonsultowania swojego CV z doradcą zawodowym.

Udział jest całkowicie bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie https://careercon.pl/konferencja/kariera-it-gdansk-29-02#register

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy