Teatrzyk dla dzieci on-line: Dzielny Grześ i św. Mikołaj Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Teatrzyk dla dzieci on-line: Dzielny Grześ i św. Mikołaj

Zapraszamy na rodzinne oglądanie przedstawienia marionetkowego w wykonaniu Teatru Barnaby. Dzielny Grześ i św. Mikołaj to mikołajkowy prezent Biblioteki Obłuże dla najmłodszych czytelników.

Transmisję rozpoczynamy w poniedziałek 7 grudnia o godz. 18.00 na stronie FB Biblioteki Gdynia.

Dzielny Grześ i Święty Mikołaj to klasyczne przedstawienie pacynkowe, odgrywane na oryginalnej scence pacynkowej wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy.
Święta już tuż tuż i na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała nam wszystko zepsuć.

Na szczęście nad pracą Świętego Mikołaja czuwa dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten jakże ważny dzień w Roku. Jak Grześ tego dokona? Chyba najlepiej będzie jak zobaczycie to sami.

Przedstawienie Dzielny Grześ i Święty Mikołaj to zabawna historia przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Każdy z bohaterów tego przedstawienia wchodzi w dialog z widzami co sprawia że można się poczuć jak część spektaklu, a komiczna forma teatralna jaką jest pacynka potrafi doskonale rozbawić najsmutniejszego smutasa.

Autor: Marcin Marzec
Animacja: Marcin Marzec
Scenografia i lalki: Karolina Michałek

Spotkanie finansowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2020 dzielnicy Obłuże.