Techno Element: T A K A live Protokultura Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Techno Element: T A K A live

Techno Element powraca na nasz letni spot!

W tym roku, sezon pod chmurką otworzymy w epickim stylu.
Mnóstwo techno, klimat stoczniowych dźwigów i industrialny bezkompromisowy vibe. Tłuczemy aż po świt! Do rzeczy:

techno/dub techno/dark techno

:LINEUP:

T A K A [live] Mord Records
https://soundcloud.com/takakota

BeeT [live] [Techenko/Polish Techno.logy]
https://soundcloud.com/piotr-buettner

Random Sequence [Nocturn]
https://soundcloud.com/random_sequence_music

DR_ON [Hideout7]
https://soundcloud.com/dr_on/


T A K A (MORD, ldnWHT, Civil Disobedience, BTS)
Perkusja od zawsze byla instrumentem przewodnim w życiu Joanny. Jeszcze jako dziecko zaraziła się pasją swego ojca, która w późniejszym czasie zaowocowała nietypową obsesja na punkcie energii, przenoszoną poprzez rytmikę. Pierwsze kroki w sonicznej przestrzeni umożliwił jej grovebox legendarnej firmy Korg EMX-1, który w połączeniu z domowym zaciszem przerodził się w odpowiedz na pytanie o cel w życiu. Debiut nastąpił w roku 2015, u boku przyjaciela- Maćka (Slope Unit) od razu w formie hardware live act.

Pozniejsza współpraca zaowocowała zawiązaniem projekt Based On Lies, który miał okazję święcić triumfy na tegorocznej edycji festiwalu Revive. Zanim to się stało, T A K A przeszła mozolną drogę w solowej karierze w piorunujący sposób. Wszystkiemu początek nadalo wydawnictwo na łamach legendarnego labelu MORD Records, który tak naprawdę dolał tylko benzyny do ognia w karierze Joanny.

Od tego momentu większość weekendów jest wypełniona bookingami w Polsce jaki i wielorakie europejskie festivale czy też noce klubowe. Jeśli mieliście okazję doświadczyć jej live actu zapewne zdajecie sobie sprawę że energia materializuje się jak nigdy dotąd, dyktując nowe standardy w kategorii muzyki tanecznej.

Wielokrotnie jej kunszt został doceniony przez zagraniczne oficyny jak wcześniej już wspomniany MORD, ldnWHT, solowa EP w Civil Disobedience oraz pojawienie się na krajowej odslonie Various Artist dzięki uprzejmości BTS. Wisienką na torcie bez dwóch zdań jest rezydentura na cyklu imprez pod szyldem Frequent Defect pod kuratelą jedynej w swoim rodzaju Renaty.

Internauci docenili ciężka pracę Joanny plasując ją na 3ciej pozycji ogólnopolskiego plebiscytu Munoludy 2018. Krystalicznie kształtująca się przyszłość napawa optymizmem i zajawką przyszłe pokolenia młodych artystów, które potrzebują więcej takich wzorców, jakie prezentuje T A K A poprzez sterylną etykę pracy w połączeniu z unikalną osobowością.

TAKA became mesmerized by distinctive percussion's sounds already in her early childhood.
Infamous Korg EMX-1 opened her doors into realm of sonic explorations, bringing into life her first live appearance.

Joanna's perseverance and dedication rapidly helped her get to the top of the game. LDNwht noticed her talent first, before MORD Records did it too. Vast network of contacts brought to life plenty of projects going on at the moment like Based On Lies - hardware live act with Slope Unit, residency @ lebanese Frequent Defect series (hosted by beloved Renata & Junior), as same as EP

"16.10" on the Civil Disobedience.
Recent life's revolutionary moments has made Joanna grown as a human, what became noticeable throughout her productions.

Besides She is relentlessly slaying an incredible portion of live performances on a monthly basis,
Shes literally hungry for more time in the studio to unfold new ideas.

Constantly opposing to trends and policies, TAKA dictates the standards in futurist statment,
which profoundly Techno aimed to be.

START: 22:00
WJAZD: Lista FB 10PLN do 23:00 / 15PLN po 23:00

Zapraszamy!