Testujemy krem z bursztynem Gdynia InfoBox Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Testujemy krem z bursztynem

Zapraszamy na wydarzenie podczas którego będziesz mogła przetestować 3 wersje kremu do twarzy z ekstraktem z bursztynu. Podczas wydarzenia odbędzie się głosowanie, który krem ma zostać w najbliższym czasie wprowadzony na rynek.

Zwiedzanie GTS

2 - 30 listopada 2019, g. 15:30

Razem z 5 osobowym zespołem badawczym pracujemy w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni nad recepturą kremu do twarzy dla osób o cerze suchej, wrażliwej i dojrzałej. Receptura jest inspirowana Morzem Bałtyckim, dlatego będzie zawierała ekstrakt z bursztynu znany ze swoich cennych właściwości.

Praca nad kolekcją bursztynową jest realizowana dzięki projektowi InnovaBio Pomorze. Projekt ten jest efektem wieloletniej współpracy Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni oraz Międzyuczelnianego Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Program oparty jest na wzorcach sprawdzonych na Uniwersytecie Salt Lake City w USA. 

Wracam myślami do mojej wygranej w Konkursie Gdyński Biznesplan 2017. Pojawiają się łzy wzruszenia. Ten konkurs dodał mi skrzydeł i sił do dalszych działań i pracy nad nowymi kosmetykami.

W projekcie bierze także udział Igor Kaczmarczyk, który z projektem "Sukcynolab - Antybakteryjne ekstrakty z bursztynu" wygrał tegoroczną odsłonę Gdyńskiego Biznesplanu. Igor Kaczmarczyk dostarcza mi ekstrakt z bursztynu. Darzę go ogromnym zaufaniem i podziwiam jego wiedzę i zaangażowanie w prace nad bursztynem . Nasze drogi połączył Konkurs Gdyński Biznesplan. Jestem bardzo wdzięczna, że dzięki konkursowi mogłam poznać Igora i spełnić swoje marzenia o kolekcji bursztynowej.

Informacja o biletach

Czytaj także