stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

The Cassino

Zapraszamy na koncert zespołu The Cassino, promujący jego nadchodzące wydawnictwo Prześwit!

 (2 opinie)

rock / punk
Kup bilet
lut 25

niedziela, g. 18:00 - 23:00

Gdynia,

rock / punk
Kup bilet
kwi 28

niedziela, g. 19:00

Gdynia,
The Cassino to indie rockowe trio, które porywa tłumy! Zespół jest obecny na scenie już od 2013 roku, ale dopiero osiem lat później, nakładem FONOBO Label, ukazała się jego debiutancka płyta Części, która pomogła mu dotrzeć do szerszej publiczności, co widać było na jesiennych koncertach.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Podczas wiosennej trasy w 2022 roku grupa wyprzedała z sukcesem kluby w największych polskich miastach. Materiał z płyty zaprezentowała również, występując u boku zespołu Happysad i podczas Męskiego Grania 2022 (gdzie grała również w 2019 roku). Hubert Wiśniewski lider i wokalista, zagrał solowe koncerty przed brytyjską grupą Only The Poets, czym zaskarbił sobie pokaźną grupę nowych fanów. Młodzi artyści docenieni zostali też w konkursie PL Music Video Awards, w ramach którego otrzymali nominację w kategorii Najlepszy teledysk rockowy. Poza płytą Części zespół ma na koncie trzy EP-ki.

Jesienią 2022 roku The Cassino wyruszył w kolejną trasę koncertową, która również okazała się sukcesem, a lider zespołu wystąpił na scenie festiwalu BUSH w Budapeszcie. Na życzenie fanów, w maju 2023 roku, muzyka grupy ponownie rozbrzmiała w różnych zakątkach Polski. Obecnie The Cassino promuje swoje single Drugi / Dym oraz Pierwszy / Prześwit, rozpoczynające nową erę w swojej twórczości.

Drzwi: 18:00

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    70 zł
  • Przedsprzedaż
    55-60 zł
Bilety: 55 zł (I pula) / 60 zł (II pula) / 70 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: Going i Empik Bilety