stat
Impreza już się odbyła

The Greatest Hits Night 80 & 90

Przygotujcie się na podróż w czasie, która przeniesie Was prosto do złotych lat 80. i 90.! Czy pamiętacie te ikoniczne melodyjki, które były ścieżką dźwiękową naszych młodszych lat? To będzie wieczór pełen największych hitów z dwóch najwspanialszych dekad - lat 80. i 90.!

Miejsce: Kościuszki 14 (wejście obok M Banku)

Co przygotowaliśmy dla Waszego rozrywki?
Usłyszycie te piosenki, które kiedyś błyszczały na listach przebojów i do dzisiaj królują w naszych sercach. Otwórzcie umysły i serca na nostalgię!

Parkiet taneczny: Czy to były czasy disco czy też dance'owe hity, na pewno znajdziesz swoje ulubione rytmy. Daj się porwać rytmowi i tańcz do upadłego!

Fotorelacja: Zatrzymajcie chwilę na pamiątkowym zdjęciu. Stworzyliśmy kącik z wyjątkowymi rekwizytami, które przeniosą Was w czasy, o których marzyliście.
Niech ta noc będzie niezapomniana! Otwórzmy razem księgę wspomnień i spędźmy wieczór w rytmie dźwięków, które tworzyły historię muzyki. Zapraszamy Was serdecznie na "The Greatest Hits Night: 80s & 90s Edition"!

Bądźcie z nami! Kliknijcie "Wezmę udział" i podzielcie się tą wiadomością, byście nie przegapili tego wyjątkowego wydarzenia. Do zobaczenia na parkiecie!

Zagra: DR ROBO

Wstęp tylko dla osób powyżej 21 roku życia.
Rezerwacje tel. 664-533-866

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
Wstęp: 30zł
Lista gości FB wstęp wolny do 23:00
Wystarczy polubić stronę Story Disco Club i kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu oraz zameldować się przed 23.00 w klubie! Lista zamykamy o 20:45!