The Human Body Exhibition Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

The Human Body Exhibition Opinie (72)

Wystawa THE HUMAN BODY, która wzbudza niezwykłe zainteresowanie w każdym miejscu na świecie, gdzie się pojawia, już 2 maja zawita do Trójmiasta. Gdańsk będzie drugim, po Krakowie, polskim miastem, w którym gościć będzie wystawa. Wystawa THE HUMAN BODY swoim rozmachem przekracza wszystko to, co do tej pory można było zobaczyć w Polsce.

24 listopada - 11 grudnia 2022, g. 12:00 - 18:00

13 grudnia 2022 - 12 marca 2023

Gdańsk,
Organizatorzy zapraszają w fascynującą podróż w głąb ludzkiego ciała, która pozwoli na szczegółowe poznanie naszego organizmu. W dziewięciu galeriach zwiedzający mogą nie tylko zrozumieć zasady funkcjonowania ludzkiego organizmu, ale również zobaczyć, jakim uszkodzeniom ulega ciało na skutek chorób cywilizacyjnych. Zwiedzający będą mieć bowiem możliwość np. porównania zdrowych płuc ze sczerniałymi płucami nałogowego palacza lub przekonania się, jak wyglądają rak piersi i jelita grubego czy też marskość wątroby.

Realne i niejednokrotnie szokujące przykłady stanowią znacznie silniejszy bodziec do zastanowienia się nad własnym trybem życia niż jakikolwiek artykuł czy ilustracja w podręczniku. Celem wystawy jest nie tylko przekazanie informacji na temat anatomii i fizjologii człowieka, ale również dostarczenie bodźca do odpowiedzialnej troski o własny organizm.
Zwiedzającym wystawę w Gdańsku, podobnie jak w Krakowie, towarzyszyć będą przewodnicy - studenci kierunków medycznych, którzy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na pojawiające się pytania oraz podzielą się ciekawostkami dotyczącymi ludzkiej anatomii i fizjologii.

Wystawę "The Human Body" odwiedziliśmy z kamerą przed jej publicznym otwarciem, 29 kwietnia. Przekonaj się czego można spodziewać się na wystawie tworzonej z autentycznych części ludzkiego ciała.

Informacja o biletach

Dorośli - 50 zł (Pon-Pt) 60 zł (So-N)
Studenci / Seniorzy powyżej 65 lat - 40 zł (Pon-Pt) 50 zł (So-N)
Dzieci (6-15 lat) - 35 zł (Pon-Pt) 40 zł (So-N)
Bilet rodzinny (2 dorosłych i 3 dzieci) - 125 zł (Pon-Pt) 145 zł (So-N)
Osoby niepełnosprawne - 35 zł (Pon-Pt) 40 zł (So-N)

Bilety grupowe
Szkoły - minimum 10 uczestników
(opiekun za darmo) - 30 zł
Dorośli - minimum 10 uczestników - 40 zł

Przeczytaj także