The Rumjacks + Molly Malone's Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

The Rumjacks + Molly Malone's Opinie (4)

Informacja organizatora:

Drodzy!
W związku z sytuacją epidemiczną trasa The Rumjacks zostaje przełożona po raz kolejny. Zdrowie jednak jest najważniejsze! Wszystkie bilety zachowują ważność na nowe daty! Myjcie ręce, trzymajcie się ciepło i do zobaczenia!

Dobry Winyl

.

punk - koncerty w Trójmieście


Jeśli na dźwięk takich utworów jak "An Irish Pub", "A Fistful O' Roses" czy "Uncle Tommy" Wasze serce bije mocniej, a na twarzy pojawia się uśmiech, to mamy dla Was świetną wiadomość. Już w marcu do Polski powróci znana m. in. z Przystanku Woodstock, festiwali w Jarocinie i Cieszanowie oraz wielu koncertów klubowych w całym kraju, australijska formacja The Rumjacks. Muzycy w ramach polskiej części "Saint Patrick's Tour 2020" pojawią się aż w sześciu polskich miastach.

Zespół w ciągu ostatnich 10 lat działalności wyrobił sobie silną markę i zaliczany jest do światowej czołówki celtyckiego punka. Muzyka The Rumjacks oprócz gitar elektrycznych i perkusji łączy tradycyjny flet, banjo, bouzuki i bodhrán. Razem tworzy to niepowtarzalny klimat i charakter występów. Przy skocznych folk punkowych piosenkach zespołu z Sydney niejeden zdarł gardło i tańczył do upadłego. Po wyprzedanych na zachodzie koncertach tegorocznej trasy, czas na powrót do Polski w wielkim stylu.

Bilety: 55 zł (przedsprzedaż) / 65 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: bilety24.pl
Kup bilet

Czytaj także

mar 11

czwartek, g. 19:00

Gdańsk,
gru 11

sobota, g. 16:00

Gdańsk,