The Rumjacks + Molly Malone's Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

The Rumjacks + Molly Malone's Opinie (1)

Informacja organizatora:

Jest nowa data! Widzimy się 20 listopada br. Bilety zachowują ważność, wkrótce ponownie ruszy sprzedaż. W przypadku ewentualnych zwrotów prosimy kontaktować się z dystrybutorami.

Dobry Winyl

The Rumjacks powracają do Polski! 26 marca 2020 roku zespół wystąpi w gdyńskim Uchu. W ramach supportu Molly Malone's.

punk - koncerty w Trójmieście


Jeśli na dźwięk takich utworów jak "An Irish Pub", "A Fistful O' Roses" czy "Uncle Tommy" Wasze serce bije mocniej, a na twarzy pojawia się uśmiech, to mamy dla Was świetną wiadomość. Już w marcu do Polski powróci znana m. in. z Przystanku Woodstock, festiwali w Jarocinie i Cieszanowie oraz wielu koncertów klubowych w całym kraju, australijska formacja The Rumjacks. Muzycy w ramach polskiej części "Saint Patrick's Tour 2020" pojawią się aż w sześciu polskich miastach.

Zespół w ciągu ostatnich 10 lat działalności wyrobił sobie silną markę i zaliczany jest do światowej czołówki celtyckiego punka. Muzyka The Rumjacks oprócz gitar elektrycznych i perkusji łączy tradycyjny flet, banjo, bouzuki i bodhrán. Razem tworzy to niepowtarzalny klimat i charakter występów. Przy skocznych folk punkowych piosenkach zespołu z Sydney niejeden zdarł gardło i tańczył do upadłego. Po wyprzedanych na zachodzie koncertach tegorocznej trasy, czas na powrót do Polski w wielkim stylu.

Bilety: 55 zł (przedsprzedaż) / 65 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: bilety24.pl

Czytaj także

sie 22

sobota, g. 19:00

lis 15

niedziela, g. 19:00

Gdańsk,