The Trapeton Festival i Maluma Hala Ergo Arena Gdańsk, Sopot Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

The Trapeton Festival i Maluma

Festiwal Trapeton wraz z elitą latynoskiej muzyki po raz pierwszy w Polsce, 10-11 lipca 2020 w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.

LINE UP 10.07.2020

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Natti Natasha
Grupo Extra
Bad Bunny
Sebastian Yatra

LINE UP 11.07.2020
Abraham Mateo

Resztę artystów ogłosimy już wkrótce!


Uwielbiany w Polsce latynoski piosenkarz Maluma wraca do ERGO ARENY! Kolumbijczyk dołącza do gwiazd, które w lipcu wystąpią w gdańsko-sopockiej hali podczas Festiwalu Trapeton.

26-letni autor takich hitów jak Corazón, Hola Señorita, czy Felices los 4 dorobił się już nominacji do najbardziej prestiżowych nagród branży muzycznej, licznych Złotych i Platynowych Płyt, a jego teledyski w serwisie YouTube mają miliardy odsłon!

Maluma rozgrzał publiczność w Ergo Arenie - relacja z koncertu z 2019 roku

Czekasz z utęsknieniem na letnie wakacje? Przyszłego lata nie musisz daleko podróżować by poczuć niepowtarzalny latynoski klimat. Old Music Group ma zaszczyt przedstawić polską edycję festiwalu Trapeton - festiwalu muzyki latynoskiej dla całej rodziny. Tym razem to w Polsce zapanuje atmosfera gorącej fiesty, którą zapewni elita latynoskiej muzyki.

Na jeden weekend polskie wybrzeże zamieni się w scenę pełną latynoskich megagwiazd. Sam boss Daddy Yankee byli częścią szwajcarskiej edycji festiwalu Trapeton. Nad Bałtykiem pojawią się m.in. Natti Natasha i Grupo Extra. Kolejne gwiazdy polskiej edycji festiwalu zostaną ogłoszone już niebawem.

Podczas gdy poprzednia edycja festiwalu trwała tylko jeden dzień, polski debiut tego wydarzenia będzie trwać dwa razy dłużej. To oznacza tylko jedno: dwa razy więcej muzyki, tańca i dobrej zabawy! Gwiazdy latynoskiej muzyki zamienią ERGO ARENĘ w imprezową stolicę Europy. Ponad 20 tysięcy widzów będzie miało okazję zobaczyć i usłyszeć najlepsze co Ameryka Łacińska ma do zaoferowania.

Bilety dostępne na www.eventim.pl , w kasie nr 2 ERGO ARENY oraz punktach sprzedaży Eventim.pl, w tym w salonach MediaMarkt.

Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą bilety zamówić pisząc na: niepelnosprawni@eventim.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia przesyłane są zwrotnie informacje o cenach biletów oraz jakie dane są potrzebne do utworzenia rezerwacji w systemie. Po skompletowaniu danych klient mailowo otrzymuje potwierdzenie rezerwacji wraz z danymi do przelewu.

Osoby niepełnoletnie: do 15 roku życia (włącznie) mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką osoby dorosłej; osoby 16+ - nie jest wymagane pisemne pozwolenie na udział w koncercie
Zniżki dla dzieci: każdy musi posiadać bilet na koncert bez względu na wiek

Nicky Jam Bilety:

Osoby, które kupiły bilety na koncert Nicky Jam 04.10.2019, automatycznie zostaną przeniesione do strefy GOLDEN CIRCLE, obowiązującej przez cały czas trwania festiwalu.

Osoby, które do tej pory nie zwróciły zakupionych biletów na koncert Nicky Jam 04.10.2019 proszone są o kontakt z miejscem zakupu.

W przypadku biletów zakupionych przez serwis Eventim prosimy o kontakt pod adresem info@eventim.pl