Tidal x Summer: Burak Yeter MCKA Zatoka Sztuki Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Tidal x Summer: Burak Yeter Opinie (3)

W piątek 10 sierpnia odbędzie się wieczorna impreza w ramach cyklu Tidal X Summer. Podczas wydarzenia wystąpi zagraniczna gwiazda muzyki klubowej, znana z piosenki "Tuesday" - Burak Yeter.

Harmonogram imprezy:
godzina 22:00 - start
godzina 24:00 - koncert Burak Yeter

pop - koncerty w Trójmieście


Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił międzynarodowego Dj-a Burak Yeter na wydarzenie TIDAL X SUMMER NIGHT.

Artysta zyskał światową sławę po wydaniu utworu "Tuesday", w którym gościnnie zaśpiewała Danelle Sandoval. Singiel uzyskał status platynowej płyty za sprzedaż w Rosji i Holandii oraz złotej płyty w Finlandii i Polsce. Jego utwory cieszą się powodzeniem wśród rozgłośni radiowych, a w serwisach muzycznych biją rekordy popularności.

Impreza rozpocznie się o godzinie 22:00 w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Na ten czas cała plaża zmieni się w klubową przestrzeń z efektownym oświetleniem oraz tancerkami, nawiązując standardem do międzynarodowych imprez o wysokiej renomie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, od 18-go roku życia. Istnieje możliwość rezerwacji stolików oraz loży.

Link do playlisty zapowiadającej cykl koncertów TIDAL X SUMMER:
https://listen.tidal.com/playlist/85c5d273-3114-4705-8dea-c6db6c926b19
Link do profilu artysty:
https://listen.tidal.com/artist/3550912
Link do piosenki "Tuesday:"
https://listen.tidal.com/track/64133625

TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych dj-ów.

Czytaj także