Tides From Nebula + Yantra, Wishlake B90 Gdańsk Sprawdź!
stat

Tides From Nebula + Yantra, Wishlake

Tides From Nebula wracają po 3 latach wydawniczej ciszy. Po bardzo trudnym dla wszystkich okresie zespół otrzepał się, zakasał rękawy i już tej jesieni wróci z dwoma nowymi singlami oraz serią koncertów w całej Polsce. Odświeżony set, wielka determinacja i głód grania sprawi, że będą to niezapomniane wieczory dla wszystkich fanów nieoczywistych dźwięków. Już 11 listopada będziecie mieli okazję zobaczyć zespół na żywo w klubie B90. W roli supportu zagrają: YANTRA oraz WISHLAKE.

TIDES FROM NEBULA (Polska) post rock, rock progresywny:
Zespół powstał w 2008 roku, a już może pochwalić się spektakularnymi sukcesami. Album Aura został wydany w marcu 2009 i od razu został bardzo entuzjastycznie odebrany w kraju i za granicą. Grupa w mgnieniu oka stał się najważniejszym polskim zespołem post-rockowym i jednym z najlepszych towarów eksportowych w Polsce. Tides from Nebula grali między innymi w Niemczech, Belgii, Francji, Austrii.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


WISHLAKE
Jednoosobowy projekt stworzony przez producenta, wokalistę, kompozytora, a także pianistę w nagradzanym trójmieskim zespole Quantum Trio. Jego koncerty to mieszanka wrażliwości, brzmienia fortepianu, elektronicznych beatów i przenikającego wokalu. Grał m.in. na Open'er Festival, Spring Break, Co Jest Grane.

YANTRA
Niby eksperymentalnie, ale wciąż brzmi jak piosenki. Odrobina stonera ze sporą dawką psychodelii. Momentami oniryczno-orientalnie, momentami energetycznie i szybko, czasami jedno i drugie.
"Yantra lubi głęboko grzebać w emocjach, wyciągając je poprzez zawodowe podejście do materializowania soczystych brzmień gitarowych, wykraczających poza określony styl." Między Uchem, a Mózgiem

Do tego tripa lepiej nie zapinać pasów.

Organizator: B90

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    70 - 90 zł
Bilety (70/80/90 PLN)
Kup bilet