Tom Novy & Milkwish Sassy Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Przed nami kolejna klubowa noc pełna emocji z mocnym bookingiem. Uwielbiamy gościć TOM NOVY, a jego nieokiełznana energia jest gwarancją udanej i niepowtarzalnej nocy. Jego mix house z innymi klubowymi stylami jest jak podróż rollecasterem - potrafi zaskoczyć i zaprowadzić w nieprzewidywalne a ekscytujące rejony. Aby podnieść temperaturę parkietu u boku Toma pojawi się polski reprezentant takich ikon wydawniczych jak Anjunabeats (Above & Beyond) czy Black Hole (Tiesto) - MILKWISH, który w swym katalogu ma kilka produkcji stworzonych wraz z Tomem.

Na pewno tego wieczoru poza imprezowymi killerami usłyszymy kilka klasyków w nowych remiksach oraz numery jeszcze nie publikowane. Impreza odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa oraz limitem osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu.

SASSY GUEST:
Szanowni Goście, w SASSY przywiązujemy dużą wagę do kreowania odpowiedniej atmosfery, dlatego bardzo dbamy o selekcję na wejściu, która obowiązuje w przypadku każdej rezerwacji / wstępu.

DRESS CODE:
Wyraź siebie! Kolorowo i bez sztywniactwa.

Tom Novy
Już w latach 90. tych królował w klubach z takimi hitami jak I House You, Superstar czy I Rock a w kolejnych dekadach rozjeżdżał parkiety numerami "Pupmin", Lovin U i Your Body.
W ponad 20 krajach jego utwory znajdowały się w Top15 najczęściej granych kawałków. Artysta, którego single regularnie trafiały do większości radiostacji i telewizji muzycznych na całym świecie. Przez lata obecności na rynku Tom współpracował z wieloma ciekawymi i szanowanymi artystami, wyprodukował mnóstwo remixów, w tym dla Justina Timberlake, Yoko Ono, Ludacris, Ericka Morillo, Toma Jonesa & Mousse T, Snap! czy Sander Kleinenberga.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
21+

Bilet zakupiony na sobotnią imprezę zapewnia wstęp do klubu umożliwiając zabawę na dwóch poziomach (SASSY + SASSY ROOFTOP)

Rezerwacje:
rsvp@besassy.pl | +48 732 340 600