Trasa jubileuszowa z okazji 30-lecia Musicalu Metro Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Trasa jubileuszowa z okazji 30-lecia Musicalu Metro Opinie (1)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

Relacja z imprezy

Przedłużamy promocję biletową na musical Metro w Ergo Arena z okazji Dnia Kobiet. Do piątku 11 marca możecie kupić bilety tańsze o 11 zł z kodem KOBIETY. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą dać radość ukraińskim kobietom, którym trudno w tej chwili świętować. Wpłat można
na przykład dokonać na konto Fundacji Gdańsk.

Nazwa odbiorcy: Fundacja Gdańska
Nr rachunku: 92 1090 1098 0000 0001 1637 4445
Tytuł: Gdańsk Pomaga Ukrainie

Podczas sobotniego jubileuszowego przedstawienia musicalu Metro, również będziemy mogli wszyscy włączyć się do akcji pomocy Ukrainie. Zapraszamy w sobotę do Ergo Arena Sopot/Gdańsk.


"METRO". Gdzieś między fikcją a rzeczywistością... Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground - sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Libretto i teksty piosenek - Agata i Maryna MIKLASZEWSKIE
Muzyka - Janusz STOKŁOSA
Scenariusz, choreografia i reżyseria - Janusz JÓZEFOWICZ
Wystąpią: Natasza URBAŃSKA, Janusz JÓZEFOWICZ, Kuba JÓZEFOWICZ, Mariusz CZAJKA, Artur CHAMSKI, Jerzy GRZECHNIK, Natalia SROKOCZ, Magda DĄBKOWSKA i inni...

Czas trwania przedstawienia 120 min. bez przerwy prapremiera - 30.01.1991r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Musical METRO to legenda polskiej rozrywki. To kultowy polski musical grany nieprzerwanie od 30 lat. Teraz wyrusza w trasę po Polsce aby występami na żywo uświetnić jubileusz 30-lecia powstania. Trzecie na trasie po Śląsku i Krakowie jest Trójmiasto, gdzie w spektakularnym miejscu jakim niewątpliwie jest jedna z największych w Polsce hala widowiskowo-sportowa ERGO ARENA, odbędzie się wyjątkowy, jubileuszowy koncert. Występ ten zrealizowany zostanie z rozmachem i perfekcjonizmem na jaki stać jego reżysera - Janusza Józefowicza.