Trening z Anną Lewandowską w Gdańsku Hala Widowiskowo - Sportowa AWFiS Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Trening z Anną Lewandowską w Gdańsku Opinie (5)

Zajęcia fitness z Anną Lewandowską to w pełni profesjonalny trening, podczas którego można poszerzyć swoją wiedzę na temat szeroko rozumianej sfery fitness, zarówno pod względem praktycznym, jak i teoretycznym. To doskonała propozycja dla ludzi aktywnych, nie bojących się wyzwań oraz lubiących dobrą zabawę.

lip 5

niedziela, g. 9:30 - 14:00

Gdańsk Główne Miasto, Za Murami 2-10
W programie znajduje się również trening bardzo popularnej w ostatnich latach Zumby (połączenie elementów tańców latynoamerykańskich i fitnessu), który będzie rozgrzewką przed głównymi zajęciami.
http://pcpb-­‐monar-­‐markot.jimdo.com
A wszystko to po to by pomóc w remoncie Domu samotnej Matki we Wrzeszczu Anna Lewandowska dochód z Eventu przekazuje na cel charytatywny Dom dla Samotnych Kobiet oraz Matek z Dziećmi Ul. Kochanowskiego 7A 80-­‐402 Gdańsk-­‐ Wrzeszcz

Anna Lewandowska - sportsmenka, specjalistka ds. żywienia, reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, medalistka mistrzostw świata i Europy, absolwentka warszawskiego AWF-­‐u. Każdego dnia motywuje tysiące kobiet do aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia, skupiając się głównie na zdrowym żywieniu. Prowadzi blog "Healthy Plan by Ann".

Motywuje innych, udziela porad, chętnie angażuje się w projekty, w których na pierwszym miejscu stawia się ruch, aktywność i dbałość o formę. Jest autorką bestsellerowej książki "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską".

Prywatnie jest żoną Roberta Lewandowskiego, napastnika Reprezentacji Polski oraz Bayernu Monachium.

W Gdańsku ze swoim programem pojawi się po raz drugi. Pierwszym event "Przywitanie Lata z Anną Lewandowską", którego podstawowymi celami są promocja aktywności fizycznej oraz zachęcenie ludzi do rozpoczęcia treningów, a także wyplenienia złych nawyków żywieniowych. Udział w evencie wzięło około 600 uczestników.

Szczegółowy program eventu:
09:00-­‐11:00 - rejestracja, a także odbiór wejściówek i pakietów startowych.
11:00-­‐11:10 - oficjalne rozpoczęcie imprezy.
11:10-­‐11:40 - Zumba w wykonaniu Katrin Karbo.
11.40 - 13.00 Trening fitness Karate Cardio z Anną Lewandowską.
13.00-­‐14.00 -wspólne zdjęcie, podpisywanie płyt
14.30 - 15.30 wykład Anny Lewandowskiej o zdrowym żywieniu-­‐okiem praktyka (dla pierwszych 300 osób które zapiszą się na trening)


Czytaj także