Triathlon od kuchni Restauracja Malika Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Triathlon od kuchni

Relacja z imprezy

Agnieszka Jerzyk uczestniczka ostatnich Igrzysk w Rio oraz Malika jedna z najlepszych szefów kuchni przeniosą nas do niezwykłej krainy. Triathlonistka opowie o starcie w Brazylii, a Malika przygotuje niezwykłe dania, które pachną Afryką.

"Popularny Jerzyk" najpierw będzie gościem Radia Gdańsk, audycji "Z boisk i stadionów", której będzie można posłuchać od godz. 17 do 18. Audycja zrealizowana zostanie z udziałem publiczności w Studiu Koncertowym im. Janusza Hajduna. 80 osób, które zdobędą zaproszenia będą mogły posłuchać wywiadu przeprowadzonego na żywo przez Włodzimierza Machnikowskiego i Tomasza Galińskiego.

Wieczorem znana triathlonistka przeniesie się do niezwykłego miejsca w Trójmieście. W Restauracji Malika w Gdyni będziemy świadkami inauguracji nowego menu przygotowanego przez jedną z najlepszych szefowych kuchni - Maliki, finalistki telewizyjnego show "Top Chef". Warto dodać, początkującej triathlonistki. Udział w tym spotkaniu będzie za okazaniem zaproszenia.

Podczas obu spotkań, w Radiu Gdańsk oraz Restauracji Malika przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na szczytny cel. Wolne datki, zostaną przekazane w ramach akcji "Pomorze Biega i Pomaga" dla chorego dwuletniego Olka.

ZAPROSZENIA na oba WYDARZENIA będą do zdobycia w październiku na ANTENIE Radia Gdańsk oraz w KONKURSACH na FB rozgłośni i Triathlon Energy.

Dodatkowe informacje na www.triathlonenergy.pl