Tribute to Bajm - lepsza Ania - Pan Jaremko i Przyjaciele grają utwory Plac Dyrekcji Gdańsk Sprawdź!
stat

Tribute to Bajm - lepsza Ania - Pan Jaremko i Przyjaciele grają utwory

pop

Czwartki na Placu Dyrekcji to wyjątkowe wieczory, których nie znajdziesz nigdzie indziej na mapie trójmiasta. Gramy muzykę na żywo, serwujemy pyszne jedzenie oraz świetne alkohole. Leżaczek, piwko, znajomi i dobra muzyka to idealny przepis na czwartkowy chill. 

Rozkład jazdy:
20:30 lepsza ania 
Ania pisze piosenki opisujące aktualne myśli, a każda z nich zawiera w sobie historyjkę. Teksty lekko określają rzeczywistość i zdarzenia życia w każdej jego barwie, zazwyczaj jednak z dystansowym, pozytywnym wydźwiękiem. Wokale wyśpiewujące zaklęcia uzupełnia elektronicznymi, trochę mistycznymi, dźwiękami bitu, czasem luźno nawiązując brzmieniem do lat osiemdziesiątych. W sieciach społecznościowych można znaleźć perypetie lepszej ani i zderzenia ze sprawami życia codziennego. Hasła przewodnie to: naturalność i ogromny dystans do siebie i życia.

pop - koncerty w Trójmieście


21:00 Tribute to BAJM
Dziś zespół Bajm to ikona polskiej muzyki. Na Placu Dyrekcji zabrzmią wykonane na żywo ich najlepsze piosenki. Zagramy bardzo energiczną muzykę przy której nie da się usiedzieć spokojnie. Przygotujcie więc nogi, bo na pewno się przydadzą. Wyjątkowo tego wieczora każdy Jurek może się spodziewać specjalnej dedykacji od naszej Loli. 

Skład:


  • Justa Czarnota - wokal

  • Paweł Kasprzewski - gitara

  • Ariel Suchowiecki - instrumenty klawiszowe

  • Mateusz Jaremko - bas

  • Kuba Grzywacz - perkusjaPo koncercie odbędzie się Jam Session - weź się na scenę i graj z nami! 
Do zobaczenia!