Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Willams Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Sprawdź!
stat

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Willams

  • sobota, 7 października 2023, godz. 19:00 - 21:30
  • Lokalizacja
  • Bilety
    129 - 239
    Kup bilet

Spektakularne wydarzenie, łączące muzykę najsłynniejszych kompozytorów globu. Znakomici artyści z całego świata - orkiestra symfoniczna, chór oraz soliści stworzą zjawiskową atmosferę, która przeniesie widzów w niezwykły, filmowy świat.

Usłyszymy największe utwory filmowe stworzone przez wybitne postaci: Hansa Zimmera, Ennio Morricone i Johna Williamsa. Unikatowe hity z filmowych arcydzieł takich jak: "Król Lew", "Harry Potter", "Gladiator", "Gwiezdne Wojny", "Piraci z Karaibów", "Dawno temu w Ameryce", "Nienawistna Ósemka", "Lista Schindlera" czy "Szczęki" sprawią, że ten wspaniały koncert pozostanie na długo w pamięci każdego konesera

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


"Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams" to projekt, który oddaje hołd tym wspaniałym kompozytorom. Każdy z nich zapisał się złotymi zgłoskami w historii muzyki oraz kinematografii, a tworzona przez nich muzyka na zawsze pozostanie w sercach milionów osób. W sumie stworzyli ścieżki dźwiękowe do około 1000 filmowych produkcji. Zebrali mnóstwo nagród, w tym najsłynniejsze: Oscary, Złote Globy czy Grammy.

Na takim wydarzeniu nie powinno zabraknąć żadnego fana muzyki!
Kup bilet

muzyka filmowa
Kup bilet
cze 18

niedziela, g. 12:00, 17:00

Gdańsk Sopot,

muzyka filmowa
Kup bilet
sty'24 19

piątek, g. 19:00