Trójka Debiutuje: Sosnowski, The Pau, Żurkowski Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Trójka Debiutuje: Sosnowski, The Pau, Żurkowski


Uwaga!
Z przykrością informujemy, że trasa Trójka Debiutuje, w tym koncert w Klubie Ucho, zostaje odwołana. Bilety można zwracać w miejscu zakupu - w sieci Interticket. Za utrudnienia przepraszamy. Poniżej oświadczenie organizatorów.

"Szanowni Państwo,
Projekt Trójka Debiutuje to dla nas bardzo odważny pomysł wydawniczy i koncertowy. Naszym celem było zaprezentowanie trzech różnych, wartościowych artystów w bardzo krótkim czasie. Świadomie zaryzykowaliśmy wiedząc, że największym wyzwaniem będzie dla nas trasa koncertowa. Wiedzieliśmy, że każdy koncert wymaga dużego wysiłku organizacyjnego i produkcyjnego, który pociąga za sobą kilkukrotnie wyższe koszty niż koncert jednego artysty. Na 7 dni przed rozpoczęciem trasy, zderzyliśmy się z faktem, że to, co mogłoby być satysfakcjonujące dla jednego zespołu, nie musi być satysfakcjonujące dla trzech. Wraz z klubami podjęliśmy decyzję o przeniesieniu trasy na jesień następnego roku. Uważamy, że każdy z naszych artystów zasługuje na więcej uwagi, dlatego chcemy pracować dalej, aby zgodnie z założeniami spotkać się z Państwem na koncertach Trójka Debiutuje. Bilety, które Państwo zakupili, podlegają zwrotowi.
Zapraszamy na trasy koncertowe naszych artystów.
Pracujemy dalej! Pozostańmy w kontakcie.
Do zobaczenia w następnym roku.
zespół Mystic Production"

Bracia Figo Fagot

pop
gru 13

piątek, g. 21:00

Gdańsk,
Trzy zespoły, trzy różne historie, trzy ważne głosy - Mystic Production i Program Trzeci Polskiego Radia ogłaszają, że czas na debiutantów. Charakteryzują ich talent, charyzma i silna osobowość. Łączy pasja do muzyki. 12 października zespoły zaprezentują swoją twórczość podczas koncertu na żywo w studiu im. Agnieszki Osieckiej. 20 listopada Trójka artystów ruszą w trasę koncertową.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Sosnowski

Sosnowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i pierwszy reprezentant projektu "Trójka debiutuje", prezentuje singiel "Deszcz". To zapowiedź reedycji płyty "The Hand Luggage Studio", która ukaże się 4 października.

Sosnowski to one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego koncerty to rodzaj live actu, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie.

The Pau

The Pau to realizacja punkowej idei "zrób to sam" - jednoosobowy projekt Pauliny - bezkompromisowej młodej kobiety, która komponuje, robi bity, gra na gitarze, pisze i śpiewa teksty. W ciągu ostatnich czterech lat zagrała kilkaset koncertów, głównie na squatach i alternatywnych festiwalach w Polsce, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Holandii, Izraelu oraz na Ukrainie, Litwie i Słowacji.

Żurkowski

Żurkowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i trzeci reprezentant projektu "Trójka Debiutuje", prezentuje singiel "Lato". To zapowiedź płyty o tytule "Włóczęga", która ukaże się 30 października.

Żurkowski to grupa założona przez Łukasza Żurkowskiego - wokalistę, gitarzystę, autora tekstów oraz kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych. Producentem płyty jest Paweł Cieślak (Little White Lies, ZABROCKI). "Utwór "Lato" to opowieść o pięknym czasie mojego dzieciństwa oraz o przemijaniu. Pamiętam jak z innymi dzieciakami z osiedla robiliśmy pukawki, z których strzelaliśmy w niebo, wyobrażając sobie, że toczymy wojnę z kosmitami. Skakaliśmy w kałuże i wspinaliśmy się na drzewa. Dzisiaj omijam kałuże, żeby nie zamoczyć butów, a drzewa, które z dawnej perspektywy były ogromne, dzisiaj są małe i nie robią wrażenia. Utwór "Lato" to mój prywatny wehikuł czasu, który myślami przenosi mnie w tamten magiczny czas." - mówi Łukasz Żurkowski. Premiera płyty Żurkowskiego "Włóczęga" już 30 października. Utwór "Lato" dostępny od dzisiaj we wszystkich serwisach muzycznych.