stat
Impreza już się odbyła
lut 14

sobota, g. 18:00 - 23:00

bilety 30 - 50 zł
Debiutancka odsłona wyszła świetnie - było nas bardzo dużo, klimat undergroundowy, post industrialna przestrzeń zawłaszczona przez kulturę - 15 grudnia będzie jeszcze lepiej !

koncerty w Trójmieście


Będziemy gościć przedstawiciela deep dubstepu prosto z Warszawy - znanego w całej Europie m.in z kolaboracji z jedną z najważniejszych artystek muzyki elektronicznej w Polsce - Noviką oraz Jackiem Sparrowem - czyli utalentowanym przedstawicielem brytyjskiej sceny - o klasie Sparrowa świadczą choćby winyle wydane na najważniejszej i najdojrzalszej obecnie wytwórni dubstepowej - Deep Medi ( której szefem jest nie kto inny jak Mala ). Zagra dla Was THINK - przez ostatni rok przygotowujący nową płytę, teraz ponownie dostępny - w Gdańsku pojawi się ze swoim live actem.

Wraz z nim na scenie inni przedstawiciele znanego i lubianego polskiego labelu - New Moon Records czyli MACK ( właściciel sklepu winylowego mash-up.pl ) oraz gdański zawodnik ambitnej elektroniki numer jeden czyli HATTI VATTI - obecnie w bardzo dobrej formie - jego epkę "You" wydaną na New Moon, wyprzedziła już nowa - wydana w Absys records. Na płycie garażowy hit z wokalem Lady Katee oraz "Palms" w stylistyce juke, a także remix numeru Palms w wykonaniu ASC - czyli niekwestionowanej sławy w dziedzinie minimal micro drum n bass z Ameryki - własciciela wytwórni Auxiliary. Piotr Kaliński wystąpi tym razem w duecie z KAYKĄ na wokalu.

Drugą scenę otwieramy w palarni - którą przerabiamy na chill out room. Tam zarządzać będzie przede wszystkim deep house, techno, ale uslyszymy też psy dub, psy chill a także formy typu garage, folktronic, triphop - czyli mnóstwo świetnej muzy, którą bardzo rzadko spotkamy w trójmiejskich klubach. za konsoletą m.in RADEKK, REPULSE, CINO i SPECIAL FX. Ponownie zawita także ERKIU z Warszawy, tym razem z setem w tempach 120-130 bpm.

Po raz kolejny również trzymając się konwencji konsekwentnie organizujemy Trójwymiar jako oddolną fuzję sztuk:

Formy okołoteatralne weźmie w swoje obroty teatr Wersja Robocza

Wokal zapewnia Kayka

Na głównej scenie muzykę dopełnią wizualizacje

Patronat po raz kolejny obejmie również studio tatuażu Tuba oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Gdańsku

oraz NOWOŚĆ ! - czyli sztuka kulinarna : ) - będzie można przegryźć coś smacznego w wege chaishopie.

MAIN ROOM:

THINK ( New Moon recs., Warszawa ) LIVE
HATTI VATTI ( Mindset, New Moon, Absys rec. ) + kAYKA vocal
MACK ( New Moon recs., Moonshine steppas , mash-up.pl)
SNAKE ( No Duck Crew, project SUPA )
W&Z ( Crude recs, Ghostmental, dubyss-project )
CINO ( Dubyss - project )
SPECIAL FX (Dubyss - project )
RAWST ( Absys rec./Syncopathic recs./jungletrain.net/dubyss project )
U KILLED KENNY (dubyss project/break.fm )

MUZA: dnb, dubstep, electronica

CHILLOUT ROOM:

ERKIU ( Cylon UK/CX/Tech:noir , Warszawa )
RADEKK ( Plastelina )
REPULSE ( BnB Live! Radio )
CINO ( Dubyss - project )
SPECIAL FX (Dubyss - project )
UKU

MUZA: deep house, deeptech, techno, dub, psy dub, chill, triphop, folktronic, garage

WJAZD : 15 PLN/ z kartą do kultury 10 PLN

SEE U&YOUR FRIENDS THERE!
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora