stat
Impreza już się odbyła
paź 12

sobota, g. 16:00

bilety 44,90 zł
ulgowy 44,90 zł
przedsprzedaż 34,90-40,90 zł
paź 25

piątek, g. 18:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
Pożegnalna impreza ostatniego Trolla, mekki Metalu w 3mieście, ostatniego miejsca, gdzie można rozkoszować się było nie tylko piwem, ale też dźwiękami naszego ulubionego gatunku muzycznego.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


...a więc: pijemy w Trollu ostatni raz! Z hukiem i na bogato!!!

18 czerwca w sobotę, żegnać Trolla będą z Wami:

MANSLAUGHTER (GDYNIA)

www.manslaughter.pl
www.myspace.com/manslaughterofficial
www.facebook.com/manslaughterofficial
www.reverbnation/manslaughter
manslaughter.bandcamp.com

Manslaughter powstał w 2007 roku by, po stabilizacji składu, wydać debiutancką płytę "Prelude to Sonic Destruction" we wrześniu 2010. Obecnie ekipa miażdży sceniczne deski wespół z Frontside, Totem, Access Denied i innymi oraz sukcesywnie promuje swój album.

Na najbliższych koncertach obok kawałków z jedynki, usłyszycie też zapowiedź nadchodzącej drugiej płyty oraz 2-3 covery. Energetyczny Thrash/Death w wykonaniu Manslaughter na pewno zapadnie Wam w pamięć!

Media o Manslaughter:
Propozycja zespołu ma wyraźny, indywidualny rys. Nie zawsze udaje się osiągnąć taki efekt już na etapie debiutu. (...). "Prelude to Sonic Destruction" to kawał solidnej roboty. Naprawdę mocny debiut. - Magazyn Gitarzysta

(...) w warstwie instrumentalnej dzieje się tu naprawdę wiele (...), charakterystyczna jest czytelna produkcja, tym łatwiej wyłapywać niuanse: liczne efekty ilustracyjne czy smakowite zagrywki. Huraganowe perkusyjne przejścia i klasyczne cięte solówki gitarowe czynią Virtual Virtues i Mediality wyróżniającymi się kompozycjami. (...) Obiecujący debiut - Teraz Rock

na scenie pojawił się Manslaughter - pojawił się i zniknął, bo ci goście z Gdyni przywieźli ze sobą porcję energii, która w połączeniu z granym przez nich death/thrashem stworzyła dźwiękowe tornado, które (dosłownie!) wsysało pod scenę - Alteradio

Damage Case (Tczew)

www.damagecase.tcz.pl/
https://www.myspace.com/damagecasepl

Historia zespołu rozpoczyna się w roku 1998r. Thomas i Hektor utworzyli wówczas fundament pod dzisiejsze Damage Case. W tym też czasie zaczął powstawać materiał, zarejestrowany na kliku reh-tapes, który grany jest wybiórczo po dzień dzisiejszy. W tak okrojonym dwuosobowym składzie powstało kilka dobrych kawałków.

Pod szyldem Defekator, zagrali jedyny koncert w tym składzie - było to we wrześniu 2003 w Malborku. Tego samego roku w październiku, powstało demo "The First Defecation". Muza zawarta tam oscylowała w klimatach Sodom i Motorhead. Niedługo po nagraniu tej demówki za bębnami zaczęli zasiadać przeróżni "wirtuozi", także lata 2004 - 2005 przebiegły pod znakiem poszukiwania perkusisty.

W międzyczasie dołączył Krzychu N. (niegdyś DCN, 74 minuty). W tym też okresie powstała nazwa Damage Case, która obowiązuje po dzień dzisiejszy. Nazwa ta oczywiście, pochodzi z trzeciej płyty Motorhead - "Overkill", od utworu o tej samej nazwie. W okresie dobrych czterech miesięcy powstał materiał składający się z 14 numerów. W marcu 2005, po odejściu bębniarza, znów we dwójkę, Thomas i Hektor zaczęli przygotowywać do nagrania następnej demówki. Udało się to w sierpniu 2005. Podczas 14-to godzinnej sesji zostały zarejestrowane 4 utwory, w tym cover Motorhead - "I'll Be Your Sister". Hektor nagrał gitary, a Thomas wokal, bas i bębny. Materiał ten został wydany pod tytułem "Death To Posers".

W niedługim czasie po nagraniu dema, zaszczytne miejsce za bębnami zajął Marcin M. (vel Sailor). Z nim w składzie zespół grał trzy lata i nagrał drugie demo pt. "Return of the Beerhead".

Latem 2008 roku nastąpiła kolejna zmiana na krzesełku perkusisty. Nowym członkiem Damage Case został Marek R. (vel Reggi). Z nim w składzie, w listopadzie 2009 roku podczas 9-cio godzinnej sesji zespół nagrał trzecie demo "Hangover Antidote". Oprócz nagranych wtedy trzech utworów, na płycie znalazły się dwa numery z koncertu w Tczewie.

Spirala
(Gdańsk)

www.facebook.com/pages/Spirala/165491406836236?sk=info

Zespół Spirala powstał z założenia i chęci stworzenia "czegoś nowego", aby każdy z jego członków miał prawo do wyrażenia własnych refleksji, przemyśleń, emocji i uczuć we wspólnie tworzonej muzyce. Sama nazwa wywodzi się od miejsca, w którym zespół odbywa próby. Spirala, jak nazwali to miejsce jego członkowie, to mała piwnica w przy ul. Polanki 34 w Gdańsku Oliwie (dom Państwa Kołodziejów), która pod wpływem ciężkiej zespołowej pracy i użytych materiałów budowlanych zamieniła się w salkę prób. Dlaczego Spirala? To już dłuższa historia.

Ich muzyka nawiązuje do wielu gatunków muzycznych. Jednym słowem mówiąc- docelowa inspiracja tych ludzi obejmuje epokę, w której panował Rock'n'roll. Wolność, miłość, braterstwo to cechy, które kierują tymi młodymi ludźmi. Bunt wobec otaczających nas zasad i reguł, a także inna perspektywa, łamiąca zasady współczesnej cywilizacji w imię naturalnych praw człowieka- Spirala...